Krzysztof Jóźwik – Druciarz

Puławami wstrząsa kolejna popełniona z najwyższym okrucieństwem zbrodnia. Na terenie Zakładów Azotowych policjanci znajdują bestialsko okaleczoną, martwą, nagą kobietę.

Krzysztof Jóźwik - Druciarz – Monitor Rynkowy

Mimo oczywistego, seksualnego motywu zabójstwa oraz nietypowego miejsca kaźni, śledczy z Komendy Powiatowej Policji nie mają łatwego zadania. Morderca jest na wolności i w każdej chwili może uderzyć drugi raz.

Czy Ewa Jędrycz wraz z Hubertem Zaniewskim rozgryzą w porę misterną zagadkę z przeszłości, która popycha mordercę do kolejnych zabójstw?

Jaką rolę gra tutaj miejsce zbrodni?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/druciarz-jozwik-krzysztof,p1310317246,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

George Friedman - Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek

śr. sie 10 , 2022
Nowa zimna wojna z Rosją, wewnętrzny kryzys w Chinach, koniec wojny Stanów Zjednoczonych z islamskim fundamentalizmem, pojawienie się nowych potęg – Meksyku, Turcji, Japonii i… Polski. Niektóre z zaskakujących prognoz, zawartych w tej głośnej książce, już zaczęły się spełniać. George Friedman, uznany ekspert w dziedzinie geopolityki i założyciel prywatnej agencji wywiadu Stratfor, w swojej przenikliwej analizie wskazuje na zmiany, które przyniesie nam nowa epoka. Wyjaśnia źródła przyszłych konfliktów, politycznych i […]
George Friedman - Następne 100 lat. Prognoza na XXI wiek – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie