Książę Harry – Ten drugi

„Ten drugi”, książka pełna surowej, niezachwianej szczerości, jest na wielu poziomach przełomowa dzięki przenikliwości, serii olśnień, samoanalizie i ciężko wywalczonej mądrości na temat wiecznej mocy miłości, która triumfuje nad żalem.

Był to jeden z najbardziej przejmujących obrazów dwudziestego wieku: dwóch młodych chłopców, dwoje książąt idących za trumną matki. Świat patrzył w smutku – i przerażeniu.

Kiedy Diana, księżna Walii, została pochowana, miliardy ludzi zastanawiały się, co książęta muszą myśleć i czuć – i jak potoczy się ich życie. Teraz Harry w końcu opowiada swoją historię.

Przed utratą matki dwunastoletni książę Harry był znany jako beztroski, niefrasobliwy. Zastępca poważniejszego Następcy. Mówiło się o nim „ten drugi”. Smutek zmienił wszystko. Zaczęła się walka. Zmagał się ze złością, samotnością, a ponieważ obwiniał prasę za śmierć matki – nie mógł zaakceptować życia na świeczniku.

Wydawnictwo Marginesy poleca zakup książki: https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133640/ten-drugi

Podziel się:

Nastepne

Sylwia Stano - Opera na trzy śmierci

pon. lut 27 , 2023
Sylwia Stano w fascynujący sposób opowiada o świecie, który zna z opowieści swojej babki – Niny Stano. Czy ta historia wydarzyła się naprawdę, wiedzą tylko one. 1947. Na gruzach Warszawy wybucha życie. Gustawa Starewicz wojenne traumy leczy alkoholem, przypadkowym seksem i śpiewem. Bieda i brak perspektyw sprawiają, że pogrąża się w beznadziei. Kiedy jej mistrzyni – diwa znana jako Baden-Baden – umiera na oczach Gustawy, dziewczyna dostaje szansę, by zastąpić […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie