Lee Child, Andrew Child – Strażnik

Jack zatrzymuje się w sennej mieścinie w okolicy Nashville w Tennessee. Planuje wypić kubek kawy i ruszyć w dalszą drogę. Ale to się oczywiście nie uda…

Jack Reacher właśnie rozwiązał w Nashville palący problem – jak powiesić nad barem właściciela pubu, tak żeby za bardzo nie uszkodzić sufitu? – i nic go już nie trzyma w tym mieście. Kiedy więc trafia się okazja podwózki, chętnie z niej korzysta. W znajdującym się 120 kilometrów dalej mieście raczej nie ma nic ciekawego, ale kawę pewnie mają, więc czemu nie?

I na kawie by się skończyło, gdyby nie stał się świadkiem próby porwania w biały dzień. Czterech na jednego. Wprawdzie Reacher radził już sobie z większą liczbą przeciwników, ale Rusty Rutherford nie, bo jest specjalistą od informatyki, a nie od walenia ludzi po mordach. I wyraźnie potrzebuje pomocy. Mieszkańcy miasta mają Rusty’emu za złe, że dopuścił do cyberataku, z powodu którego całe hrabstwo jest sparaliżowane. Ale to nie oni stoją za atakami na niego. Ci, którzy chcą go dopaść, są bezwzględnymi profesjonalistami.

A Reacher ma dwa wyjścia. Albo w nieskończoność odgrywać rolę niańki Rusty’ego, albo jak najszybciej ustalić, co tu się do diabła wydarzyło… i naprawić to, w swoim niepowtarzalnym stylu.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/straznik/

Podziel się:

Nastepne

Douglas Adams - Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana

czw. kwi 29 , 2021
Jubileuszowe wydanie kultowej książki Douglasa Adamsa, dla uczczenia 42. rocznicy pierwszej publikacji fenomenalnie zilustrowane przez wielokrotnie nagradzanego rysownika i autora książek dla dzieci, Chrisa Riddella. Pewnego dnia młody Ziemianin Arthur dowiaduje się z zaskoczeniem, że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą, a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona, gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Jak mu przekazuje beznamiętnie przyjaciel, informacja o tych planach została już dość dawno wywieszona […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie