Liane Moriarty – Sekret mojego męża

Jak dobrze znasz swoich najbliższych? Jakie sekrety przed tobą skrywają?

„Dla mojej żony, Cecilii Fitzpatrick. Otworzyć wyłącznie w przypadku mojej śmierci”. Ten dziwny list od męża Cecilia znalazła przypadkiem. Leżał gdzieś na strychu wetknięty w stertę dokumentów. Otworzyć, nie otwierać? Po co go napisał? Co w nim było? Cecilia, oddana żona i matka, zawsze starała się postępować słusznie. Czy ma prawo grzebać w przeszłości męża, skoro on żyje i ma się dobrze?

Ale tajemnic nie można skrywać w nieskończoność, a prawda – nawet ta najtrudniejsza – sama domaga się ujawnienia. Niewyjaśniona historia sprzed lat wstrząśnie nie tylko życiem Cecilii, lecz także dwóch innych kobiet i na zawsze zwiąże ze sobą ich losy. Przeszłość nigdy nie umiera.

Kłamstwa, przemilczenia i sekrety potrafią zniszczyć nawet z pozoru idealne życie. Czy powinniśmy za wszelką cenę je odkrywać?

Uważaj na tę powieść. Zada Ci niełatwe pytania. Jak dobrze znasz swoich najbliższych? Czy wiesz o nich wszystko? I czy wiesz wszystko – o sobie samej?

Liane Moriarty po raz kolejny pokazuje, że jest mistrzynią prozy psychologicznej i prawdziwą znawczynią ludzkich słabości.

Liane Moriarty – australijska pisarka, autorka ośmiu powieści, w tym bestsellerowych „Wielkich kłamstewek”, na podstawie których powstał serial wyprodukowany przez HBO. Mieszka w Sydney wraz z mężem i synem.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/sekret-mojego-meza-moriarty-liane-185905?query=sekret%20mojego

Podziel się:

Nastepne

Europosłowie rozszerzają środki pomocowe COVID-19 na sektor transportu

czw. lut 11 , 2021
Europosłowie poparli zmiany przepisów dotyczących ruchu lotniczego, a także terminów ważności niektórych certyfikatów. Ma to wesprzeć sektor transportu podczas pandemii. W marcu 2020 Parlament Europejski tymczasowo zawiesił zasadę “wykorzystaj albo tracisz”, aby powstrzymać linie lotnicze przed wykorzystywaniem zaplanowanych przydziałów czasu na start i lądowanie tylko po to, by zachować je w kolejnym sezonie. Zwolnienie to wygasa 27 marca 2021 roku. Według najnowszych prognoz Eurocontrol ruch lotniczy w tym roku ma […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie