Liderzy przemysłu i innowacje branży tworzyw sztucznych. Odwiedź Warsaw Plast Expo

Warsaw Plast Expo to cieszące się renomą i międzynarodowym zaufaniem branżowe targi przemysłu tworzyw sztucznych, które odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Po sukcesie drugiej edycji zaplanowano kolejną, Odbędzie się ona w dniach 6-8 lutego 2024 roku.

<strong>Liderzy przemysłu i innowacje branży tworzyw sztucznych. Odwiedź Warsaw Plast Expo</strong> – Monitor Rynkowy

Sektor tworzyw sztucznych w ostatnich miesiącach napotyka na wyzwania i to nie tylko w ujęciu krajowym, ale również europejskim. Branża ta jest jedną z najbardziej dotkniętych kryzysem energetycznym i jednocześnie stara się sprostać regulacjom klimatycznym. Według analiz produkcja polimerów odczuła kryzys w drugiej połowie ubiegłego roku i do tego momentu sektor mierzy się ze spadkami produkcji.

Co zrobić, by odwrócić ten trend? Na co postawić, by zwiększyć konkurencyjność na europejskim i światowym rynku? Jak wdrażać innowacje i optymalizować stosowane rozwiązania, by były jeszcze bardziej efektywne? O tym porozmawiają eksperci podczas trzeciej edycji Warsaw Plast Expo, która odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 6-8 lutego 2024 roku.

Liderzy przemysłu i innowacje branży tworzyw sztucznych podczas Warsaw Plast Expo

Warsaw Plast Expo to wydarzenie cieszące się renomą i corocznym wzrostem liczby uczestników. Jego poprzednią edycję odwiedziło 4266 osób z dziewięciu krajów – między innymi Polski, Włoch, Niemiec, Czech czy Słowacji. Międzynarodowy charakter eventu otworzył wystawców i gości na nowe możliwości biznesu, umożliwił nawiązanie relacji i wejście na rynki, które wcześniej nie były dostępne.

Również w nadchodzącej edycji kontraktacje odbywać się będą pomiędzy kluczowymi przedstawicielami branży. Właściciele firm przetwórczych tworzyw sztucznych oraz kadra zarządzająca firm produkcyjnych różnych sektorów (między innymi działających na rzecz sektora motoryzacyjnego, IT, przetwórstwa spożywczego, branży budowlanej czy elektrotechnicznej) poznają oferty cechujących się wysoką jakością usług producentów i dystrybutorów między innymi wtryskarek, wytłaczarek i innych maszyn do przetwórstwa tworzyw, granulatów, surowców i środków pomocniczych dla przetwórstwa tworzyw czy też dostawców systemów automatyzacji i producenci robotów przemysłowych.

W zakresie branżowym wydarzenia znajdują się maszyny, narzędzia i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, surowce i substancje pomocnicze, automatyzacja i robotyzacja w przetwórstwie tworzyw sztucznych, recykling tworzyw sztucznych, materiały eksploatacyjne, design, innowacje, finansowanie oraz szkolenia i nauka. To w połączeniu z Kongresem Przemysłu Tworzyw Sztucznych, który również odbędzie się podczas wydarzenia, sprawia, że Warsaw Plast Expo to najbardziej merytoryczny i bogaty w zakresie ofert event w Polsce w tym sektorze.

Zarejestruj się: https://warsawplastexpo.com/rejestracja/

Zostań wystawcą: https://warsawplastexpo.com/zostan-wystawca/

Podziel się:

Nastepne

Walter Isaacson - Elon Musk

czw. sty 25 , 2024
Elon Musk to zdumiewająco intymna historia najbardziej fascynującego i kontrowersyjnego innowatora naszych czasów – łamiącego zasady wizjonera, który wprowadził świat w erę pojazdów elektrycznych, prywatnej eksploracji kosmosu i sztucznej inteligencji. A, no i przejął Twittera. Elon Musk spędził dzieciństwo w Republice Południowej Afryki, gdzie był często bity przez rówieśników. Pewnego dnia grupa kolegów zepchnęła go ze schodów i bezlitośnie kopała, koszmarnie masakrując mu twarz. Przez tydzień przebywał w szpitalu. Ale […]
Walter Isaacson - Elon Musk – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie