Lily Lindon – Gra na dwa fronty

Świeża, niezwykle aktualna i dowcipna komedia romantyczna o wrażliwej młodej kobiecie w stabilnym heteroseksualnym związku, która zdaje sobie sprawę, że… podobają jej się kobiety.

Lily Lindon - Gra na dwa fronty – Monitor Rynkowy

Gina jest wrażliwą i do bólu rozsądną dwudziestosześciolatką przywiązaną do stałego harmonogramu. Porzuciła marzenia o karierze muzycznej na rzecz lekcji pianina dla dzieci. Codzienne funkcjonowanie według precyzyjnego rytmu daje jej poczucie bezpieczeństwa i sprawdza się doskonale, po co więc z niego rezygnować?

Kiedy jednak raz w życiu Gina postępuje wbrew rutynie i trafia na koncert lesbijskiego pop bandu, nagle nachodzą ją wątpliwości… Zdaje sobie sprawę, że chciałaby znów sama grać, może nawet zostać gwiazdą i rozpalać tłumy jak tamte dziewczyny − bo dlaczego nie?

Rozdarta między obawą, że straci poukładane życie w bezpiecznym związku z mężczyzną,a ekscytacją płynącą z bycia o krok od muzycznej− i miłosnej − przygody, Georgina próbuje mieć jedno i drugie.

Ale jak długo uda jej się bezboleśnie łączyć dwa oddzielne życia?

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/gra-na-dwa-fronty/

Podziel się:

Nastepne

Mitch Albom - Nieznajomy na tratwie

pt. cze 24 , 2022
Co by się stało, gdybyśmy poprosili Boga o pomoc, a Bóg rzeczywiście by się pojawił? W najnowszej powieści Mitcha Alboma grupa rozbitków wyciąga z morza nieznajomego, który twierdzi, że jest Bogiem, i mówi, że może ich uratować tylko wtedy, gdy wszyscy w niego uwierzą. Dziesięć osób na tratwie ratunkowej walczy o przetrwanie na otwartym morzu po katastrofie jachtu. Brakuje im wody, jedzenia, a przede wszystkim nadziei, kiedy dostrzegają unoszącego sięna […]
Mitch Albom - Nieznajomy na tratwie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie