Lisa Gardner – W ukryciu

Życie to system. System nie musi ci się podobać. Musisz go zrozumieć. Wtedy przetrwasz.

Annabelle Granger miała siedem lat, kiedy to zdarzyło się po raz pierwszy. Gdy wróciła ze szkoły, w przedpokoju zastała spakowane walizki i rodziców gotowych, by natychmiast opuścić dom. Kolejne lata spędziła na ucieczce − przed kimś lub przed czymś; przed nigdy nie nazwanym zagrożeniem. Cały ten czas to tylko rozmyty ciąg nowych twarzy i miejsc… ciągłe zmiany miejsca zamieszkania, nieustanne zmiany tożsamości.

Teraz, w wieku lat 30, Annabelle znalazła bezpieczną przystań w Bostonie i wreszcie cieszy się życiem. Dopóki na nagłówki lokalnych gazet nie donoszą, że na terenie opuszczonego zakładu psychiatrycznego znaleziono zmumifikowane ciała sześciu dziewcząt. A Annabelle jest… jedną z nich.

Detektyw D.D. Warren i jej kolega z policji stanowej, Bobby Dodge, są zdeterminowani, aby rozwikłać zagadkę sprzed dziesięcioleci, ale błądzą po omacku wśród dziesiątków możliwych tropów. A kiedy okazuje się, że Annabelle jednak nie umarła i ktoś wciąż czyha na jej życie, sprawa przestaje już dotyczyć tylko przeszłości.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/w-ukryciu/

Podziel się:

Nastepne

PE zachęca do wzięcia udziału w Europejskim Spotkaniu Młodzieży 2021 online

czw. wrz 23 , 2021
Jeśli masz od 16 do 30 lat i chcesz kształtować przyszłość Europy, weź udział w Europejskim Spotkaniu Młodzieży EYE2021 online! – zachęca Parlament Europejski. W pierwszym tygodniu października tysiące młodych ludzi z UE przejmie budynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu na Europejskie Spotkanie Młodzieży (EYE), aby dzielić się pomysłami na przyszłość Europy. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w debatach panelowych, warsztatach, zajęciach sportowych i występach artystycznych, odwiedzić różne stoiska, a także […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie