Luka Modrić, Robert Matteoni – Moja gra. Autobiografia

Najlepszy piłkarz świata, który swoją grą rzucił wyzwanie Messiemu i Ronaldo.

Luka Modrić, Robert Matteoni - Moja gra. Autobiografia – Monitor Rynkowy

Jest rok 2018. Skromny facet z niewielkiego kraju przerywa trwającą 10 lat dominację Leo Messiego i Christiano Ronaldo w świecie futbolu. Jako jedyny człowiek w historii zdobywa wszystkie cztery najważniejsze nagrody piłkarskie w jednym roku. W Rosji prowadzi swoją drużynę narodową do finału Mistrzostw Świata. Z Realem Madryt wygrywa po raz trzeci z rzędu Klubowe Mistrzostwa Świata. Lecz jego droga na szczyt nie była łatwa.

Gdy Luka ma sześć lat, wybucha wojna o niepodległość Chorwacji. Z rąk serbskich bojowników ginie jego ukochany dziadek. Chłopiec z rodzicami ucieka z rodzinnego miasta. Dzieciństwo spędzi w obozie dla uchodźców. By zapomnieć o wojnie, zacznie grać w piłkę na hotelowym parkingu. Zapragnie być jak ówczesne legendy piłkarskie Francesco Totti i Zvonimir Boban. Po 28 latach Boban, wraz z sir Alexem Fergussonem, napisze wstęp do autobiografii Modricia – już nie chłopca, lecz zdobywcy Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza na świecie.

Luka po raz pierwszy szczerze opowiada o całym swoim życiu i karierze, o trudnej drodze na szczyt, niełatwym dzieciństwie i o tym, jak udało mu się nie zwariować w świecie wielkiego futbolu.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/moja-gra-autobiografia-luka-modric-i-robert-matteoni-163405

Podziel się:

Nastepne

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie - 75 lat na lokalnym rynku

pon. wrz 21 , 2020
Historia olsztyńskiej sieci Społem rozpoczyna się już w pierwszych dniach po wyzwoleniu. 15 maja 1945r. powstała Spółdzielnia Spożywców „Mazur”, której celem było zaopatrywanie osiedlającej się w Olsztynie ludności w podstawowe artykuły spożywcze. Pierwszy sklep Spółdzielni rozpoczął działalność 18 maja, a 5 września 1945 r. nastąpił wpis do rejestru sądowego. Od tego czasu, mimo licznych zmian, zawirowań na rynku i późniejszej ekspansji kapitału zagranicznego, „Społem” PSS w Olsztynie nieprzerwanie prowadzi swoją […]
„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie - 75 lat na lokalnym rynku – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie