Maciej Bennewicz, Anna Jera – Wolna i szczęśliwa

Jak żyć szczęśliwie i stać się prawdziwie wolną? Pytanie to często zadają osoby w kryzysie podczas sesji terapeutycznej. W książce skupiliśmy się na sytuacji kobiet, gdyż to one najczęściej stają się ofiarami toksycznych relacji.

Maciej Bennewicz, Anna Jera - Wolna i szczęśliwa – Monitor Rynkowy

Nierzadko pod maską pozorów wzorowej, niemal idealnej rodziny, w cieniu patriarchalnych nawyków, mężatki ulegają presji norm społecznych, które doskonale potrafi wykorzystać emocjonalny wampir.

Przedstawiliśmy historie kobiet, które uzdrawiały się z traumatycznych doświadczeń i uwalniały z toksycznych związków. Opisaliśmy też, jak może przebiegać proces leczenia zranień i powrotu do wolności.

Książka da Ci wiedzę i moc, jak dokonać zmiany życia na lepsze.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

Kiedy związek staje się toksyczny?

Kim jest wampir emocjonalny i jak uwolnić się z jego więzów?

Wydawnictwo Luna poleca zakup książki: https://wydawnictwoluna.pl/ksiazki/rozwoj-osobisty/wolna-i-szczesliwa-jak-wyzwolic-sie-z-toksycznego-zwiazku/

Podziel się:

Nastepne

Klaudiusz Szymańczak - Otulina

pon. kwi 17 , 2023
Morderstwo, które wstrząśnie małą społecznością i ponura puszcza, która pożera ludzi żywcem. Pewnej nocy czwórka licealistów wyrusza na wyprawę do Puszczy Kampinoskiej. Kilka godzin później tylko troje z nich wraca szczęśliwie do swoich domów. Gdy ciało nastoletniej Hani zostaje znalezione na skraju lasu, jej rodzice – którzy zaledwie pół roku wcześniej przeprowadzili się z córką z Warszawy pod Kampinos w poszukiwaniu ciszy i spokoju – przeżywają swój najgorszy koszmar. Okoliczni […]
Klaudiusz Szymańczak - Otulina – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie