Marek Stelar – Wybrana

Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z zespołu, a ona sama zabija napastnika.

Marek Stelar - Wybrana – Monitor Rynkowy

Obarczona odpowiedzialnością za nieudaną akcję zostaje dyscyplinarnie zwolniona z policji, w tym samym czasie opuszcza ją wieloletni partner.

Była policjantka z wilczym biletem jest łakomym kąskiem dla ludzi z półświatka i kiedyś musi nastąpić ten moment, gdy zostawiona sama sobie, zmieniając prace na coraz gorsze stoczy się na samo dno i nie będzie miała wyjścia.

Jak nisko trzeba upaść, żeby móc się odrodzić jako człowiek? Ile można dać siebie, kiedy nie ma się już niczego?

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/wybrana-stelar-marek,p1360499305,ksiazka-p?qa=wybrana&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Lyndy Gratton, Andrew J. Scott - Nowe długie życie

pt. kwi 14 , 2023
Najważniejszą zmianą, jaka czeka ludzkość, będzie życie w zdrowiu przez nawet 120 lat – przekonują autorzy książki, profesorowie z London Business School. Jutrzejsi sześćdziesięciolatkowie będą mieć tyle energii, co dzisiejsi trzydziestolatkowie. Wrócimy na studia kilka razy w życiu. Tydzień pracy najprawdopodobniej skróci się do czterech dni. Niektóre zawody przestaną istnieć, ale są i takie, w których roboty nie zastąpią człowieka. Czy sztuczna inteligencja nam zagraża? A może wręcz przeciwnie, uratuje […]
Lyndy Gratton, Andrew J. Scott - Nowe długie życie – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie