Max Czornyj – Inkarnator

W Krakowie dochodzi do serii wyjątkowo brutalnych zbrodni. Ktoś naśladuje jednego z najokrutniejszych morderców wszechczasów.

Max Czornyj - Inkarnator – Monitor Rynkowy

Zabójstwa przypominają wynaturzone dzieła sztuki. Morderca nigdy nie pozwala, by śmierć jego ofiar była zbyt szybka i mało spektakularna.

Słynny Mortalista, Honoriusz Mond, wierzy w fizykę oraz w biologię. Odrzuca siły nadprzyrodzone oraz wiarę w reinkarnację. Jednak czy to możliwe, by zbrodniarz z przeszłości powrócił w nowym wcieleniu?

Mortalista musi zmierzyć się z tą tajemnicą, nim oprawca dopadnie kolejną ofiarę.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/wampirysta-czornyj-max,p1360292313,ksiazka-p?qa=inkarnator&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Dzięki centrom psychiatria otwiera się i wychodzi do pacjenta

czw. kwi 13 , 2023
O centrach zdrowa psychicznego, psychiatrii sądowej, a także ambitnych planach rozwojowych rozmawiamy z Krzysztofem Szewelukiem, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Psychiatrycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy. SPP ZOZ im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy jest spadkobiercą wieloletniej historii. W tak długim okresie działalności z pewnością było wiele punktów zwrotnych, które wpłynęły na obecny charakter szpitala. Szpital Psychiatryczny w Choroszczy jest spadkobiercą otwartego w dniu 25 listopada 1930 roku […]
Dzięki centrom psychiatria otwiera się i wychodzi do pacjenta – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie