Max Czornyj – Kat Hitlera

Historia Johanna Reichharta, człowieka, który wykonał najwięcej egzekucji w dziejach ludzkości. Czy można go uznać za zbrodniarza? A może kat zawsze jest niewinny?

Johann Reichhart pozbawił życia co najmniej 3165 osób. Nie interesowały go ich płeć, wiek ani powód skazania. Nikt przed nim nie zabijał tak szybko i tak skutecznie.

Trudno uwierzyć w makabryczne rekordy, które ustanawiał, a jednak to wszystko wydarzyło się naprawdę. Sposoby wykonywania egzekucji, ich tempo, a także dobór ofiar szokują.

Ta historia nie działa się w średniowieczu. Wciąż żyją świadkowie tamtych czasów. Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/kat-hitlera-czornyj-max,p1364951733,ksiazka-p?qa=kat%20hitlera&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Antti Tuomainen - Czynnik królika

śr. kwi 26 , 2023
Starannie uporządkowane życie matematyka ubezpieczeniowego wywraca się do góry nogami, gdy niespodziewanie traci pracę i dziedziczy park rozrywki… z całą masą towarzyszących temu kłopotów. Co sprawia, że życie jest doskonałe? Matematyk ubezpieczeniowy Henri Koskinen zna odpowiedź na to trudne pytanie, ponieważ oblicza wszystko z dokładnością do entego miejsca po przecinku. Ale któregoś dnia po raz pierwszy styka się z czymś, czego nie potrafił przewidzieć. Po nagłej utracie pracy dziedziczy po […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie