Max Czornyj – Mortalista

W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci.

Max Czornyj - Mortalista – Monitor Rynkowy

Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel był seryjnym mordercą? Czy to on odpowiadał za zaginięcia sprzed lat?

Tymczasem zostaje porwana kolejna osoba. Honoriusz Mond, wyzuty z emocji były kierownik katedry mortalistyki, jest specjalistą od umierania. Wie, że każda śmierć stanowi zagadkę, a po świecie chodzą zbrodniarze, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Musi zrobić wszystko, by rozwiązać tę tajemnicę. Póki nie będzie za późno i śmierć nie sięgnie po kolejną ofiarę.

Od śmierci nie można uciec. Nigdzie. Każda śmierć pozostawia po sobie ślady. Ktoś je musi posprzątać.

Nowa seria autora bestsellerowego cyklu o komisarzu z Lublina, Eryku Deryle!

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/mortalista-czornyj-max,p1291442207,ksiazka-p?qa=mortalista&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Donato Carrisi - Jestem otchłanią

pt. maj 6 , 2022
Śmieci wyrzucane przez człowieka opowiadają jego prawdziwą historię. Bo, w przeciwieństwie do ludzi, śmieci nie kłamią. Jest dokładnie za dziesięć piąta rano. Jezioro jest ledwo widoczne na horyzoncie: długa smuga w barwach ołowiu, czerni i srebra. Pracownik firmy sprzątającej za chwilę rozpocznie swój dzień pracy. To zajęcie wcale go nie brzydzi, zdaje sobie sprawę, że jest konieczne. Wie też, że w tym, co ludzie wyrzucają, kryje się niejedna tajemnica. A […]
Donato Carrisi - Jestem otchłanią – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie