Meg Mason – Smutek i rozkosz

Powieść dla wszystkich, którzy czują, że coś jest z nimi nie tak. Literackie wydarzenie dla fanów „Normalnych ludzi” i „Fleabag”.

To jest opowieść o Marcie. Ale mogłaby być o każdym z nas.

Odkąd sięga pamięcią, Martha czuła, że coś jest z nią nie w porządku. Wszyscy mówili jej: „Weź się w garść”.

Próbowała. Naprawdę wolałaby żyć tak jak inni. Ale przez większość czasu głównie chciało jej się wyć. Albo schować. Pod stół.

Kiedy po latach w końcu słyszy od lekarza prawidłową diagnozę, myśli, że na wszystko w jej życiu jest już za późno. A może wcale nie? Powieść rozgrywa się w Londynie i Oksfordzie. Jest smutna i zabawna.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/smutek-i-rozkosz-mason-meg-220592?query=smutek%20i

Podziel się:

Nastepne

2022 – rok wyzwań i decyzji 

wt. kwi 19 , 2022
Zakres, intensywność i złożoność dzisiejszego morskiego otoczenia regulacyjnego nigdy nie były większym wyzwaniem. Armatorzy i operatorzy statków mogą spodziewać się, że w ciągu następnej dekady będą wchodzić w życie coraz bardziej rygorystyczne limity emisji dwutlenku węgla. Czy transport morski przez swoją globalność i specyfikę jest przygotowany na zmiany z tak dużą dynamiką? Rozmawiamy z Andrzejem Wróblewskim, dyrektorem naczelnym Polskiej Żeglugi Morskiej P.P. Rok 2022 będzie… …rokiem wyzwań dla wszystkich gałęzi […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie