Michael Yardney – Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji

Sukces w życiu zależy od Twojej zdolności wpływania na innych. Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, jak sprawić, by inni ludzie chcieli robić to, czego od nich oczekujesz. W każdej transakcji jest kupujący i sprzedający: albo kupują to, co mówisz, albo kupujesz to, co mówią ci inni.

Michael Yardney - Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji – Monitor Rynkowy

Ta książka jest nie tylko dla sprzedawców! Jest także dla ciebie jako konsumenta. Wszyscy negocjujemy każdego dnia naszego życia. Z małżonkami, partnerami, dziećmi, kolegami z pracy. Negocjujemy codziennie, ze wszystkimi. Naucz się negocjacji i miej wpływ na innych.

Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji jest przewodnikiem po sztuce porozumiewania się w każdym obszarze twojego życia.

Życie to właściwie ciąg negocjacji, w domu, w pracy, z rodziną, z klientami. Zrozumienie zasad pertraktacji, wywierania wpływu i perswazji pomoże ci, czytelniku, uzgodnić najlepszą dla ciebie ofertę, zrobić najlepszy interes, za każdym razem — niezależnie od tego, czy jesteś kupującym czy sprzedającym.

Chociaż wiele książek uczy technik sprzedaży i negocjacji, ta wyjaśnia podstawy i psychologię, dlaczego te techniki działają i jak z nich korzystać najskuteczniej. To więcej niż książka o negocjacjach. Chodzi o perswazję i wpływy, a co ważniejsze, o to, jak wykorzystać te dwa ważne zjawiska psychologii behawioralnej, aby osiągnąć swoje cele.

Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji zmieni strategię, według której będziecie prowadzić interesy, da wam narzędzia, z pomocą których będziecie wchodzić w interakcje z rodziną i przyjaciółmi i miejmy nadzieję, że przyczyni się do lepszego zrozumienie tego, dlaczego ludzie zachowują się tak, a nie inaczej i są zmotywowani do działania w sposób, w jaki to robią.

Wyobraź sobie, jak inne będzie Twoje życie, gdy rozwiniesz własne umiejętności, zrealizujesz swój pełny potencjał i sprawisz, że Twoje życie będzie lepiej funkcjonować, a wszystko w nim sprawnie działać i skutecznie się spełniać. Będzie ci łatwiej osiągnąć sukces w każdej dziedzinie twojego życia.

Autor nowatorskiego przewodnika po sztuce negocjowania, Michael Yardney, którego książki zostały przetłumaczone na 5 języków, jest wiodącym australijskim ekspertem w dziedzinie psychologii sukcesu i wraz ze swoim zespołem był zaangażowany w warte ponad 3,5 miliarda dolarów udane transakcje dotyczące nieruchomości, co czyni go jednym z najlepszych ekspertów w kraju w tej dziedzinie. Jest także współautorem, wraz z Tomem Corleyem, bestselera Nawyki bogatych i biednych, który ukazał się w języku polskim w 2020 roku nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

Wydawnictwo Kompania Mediowa poleca zakup książki: https://www.empik.com/jak-sie-dogadac-yardney-michael,p1276270333,ksiazka-p?qa=dogadaj%20si%C4%99%20sztuka%20codziennych%20negocjacji&ac=true

Podziel się:

Nastepne

ZPF: Ustawa antylichwiarska pozbawi dostępu do pożyczek nawet 3 mln osób

pt. lut 4 , 2022
Przyjęcie tzw. ustawy antylichwiarskiej w proponowanym obecnie kształcie może oznaczać zakończenie działalności sektora pozabankowego w Polsce. – Szacujemy, że znaczna część z ok. 3 mln klientów instytucji pożyczkowych zacznie szukać dodatkowego finansowania swoich bieżących potrzeb w lombardach i podziemiu lichwiarskim. Tam dopiero będziemy mieli do czynienia z prawdziwą przestępczością – wskazuje mec. Szymon Dejk ze Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jak podkreśla, projekt nowych przepisów nie dość, że opiera się na nieaktualnych danych i nie uwzględnia skutków pandemii COVID-19, to na […]
ZPF: Ustawa antylichwiarska pozbawi dostępu do pożyczek nawet 3 mln osób – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie