Michael Yardney – Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji

Sukces w życiu zależy od Twojej zdolności wpływania na innych. Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, jak sprawić, by inni ludzie chcieli robić to, czego od nich oczekujesz. W każdej transakcji jest kupujący i sprzedający: albo kupują to, co mówisz, albo kupujesz to, co mówią ci inni.

Ta książka jest nie tylko dla sprzedawców! Jest także dla ciebie jako konsumenta. Wszyscy negocjujemy każdego dnia naszego życia. Z małżonkami, partnerami, dziećmi, kolegami z pracy. Negocjujemy codziennie, ze wszystkimi. Naucz się negocjacji i miej wpływ na innych.

Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji jest przewodnikiem po sztuce porozumiewania się w każdym obszarze twojego życia.

Życie to właściwie ciąg negocjacji, w domu, w pracy, z rodziną, z klientami. Zrozumienie zasad pertraktacji, wywierania wpływu i perswazji pomoże ci, czytelniku, uzgodnić najlepszą dla ciebie ofertę, zrobić najlepszy interes, za każdym razem — niezależnie od tego, czy jesteś kupującym czy sprzedającym.

Chociaż wiele książek uczy technik sprzedaży i negocjacji, ta wyjaśnia podstawy i psychologię, dlaczego te techniki działają i jak z nich korzystać najskuteczniej. To więcej niż książka o negocjacjach. Chodzi o perswazję i wpływy, a co ważniejsze, o to, jak wykorzystać te dwa ważne zjawiska psychologii behawioralnej, aby osiągnąć swoje cele.

Dogadaj się. Sztuka codziennych negocjacji zmieni strategię, według której będziecie prowadzić interesy, da wam narzędzia, z pomocą których będziecie wchodzić w interakcje z rodziną i przyjaciółmi i miejmy nadzieję, że przyczyni się do lepszego zrozumienie tego, dlaczego ludzie zachowują się tak, a nie inaczej i są zmotywowani do działania w sposób, w jaki to robią.

Wyobraź sobie, jak inne będzie Twoje życie, gdy rozwiniesz własne umiejętności, zrealizujesz swój pełny potencjał i sprawisz, że Twoje życie będzie lepiej funkcjonować, a wszystko w nim sprawnie działać i skutecznie się spełniać. Będzie ci łatwiej osiągnąć sukces w każdej dziedzinie twojego życia.

Autor nowatorskiego przewodnika po sztuce negocjowania, Michael Yardney, którego książki zostały przetłumaczone na 5 języków, jest wiodącym australijskim ekspertem w dziedzinie psychologii sukcesu i wraz ze swoim zespołem był zaangażowany w warte ponad 3,5 miliarda dolarów udane transakcje dotyczące nieruchomości, co czyni go jednym z najlepszych ekspertów w kraju w tej dziedzinie. Jest także współautorem, wraz z Tomem Corleyem, bestselera Nawyki bogatych i biednych, który ukazał się w języku polskim w 2020 roku nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

Wydawnictwo Kompania Mediowa poleca zakup książki: https://www.empik.com/jak-sie-dogadac-yardney-michael,p1276270333,ksiazka-p?qa=dogadaj%20si%C4%99%20sztuka%20codziennych%20negocjacji&ac=true

Podziel się:

Nastepne

ZPF: Ustawa antylichwiarska pozbawi dostępu do pożyczek nawet 3 mln osób

pt. lut 4 , 2022
Przyjęcie tzw. ustawy antylichwiarskiej w proponowanym obecnie kształcie może oznaczać zakończenie działalności sektora pozabankowego w Polsce. – Szacujemy, że znaczna część z ok. 3 mln klientów instytucji pożyczkowych zacznie szukać dodatkowego finansowania swoich bieżących potrzeb w lombardach i podziemiu lichwiarskim. Tam dopiero będziemy mieli do czynienia z prawdziwą przestępczością – wskazuje mec. Szymon Dejk ze Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jak podkreśla, projekt nowych przepisów nie dość, że opiera się na nieaktualnych danych i nie uwzględnia skutków pandemii COVID-19, to na […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie