Michelle Tillis Lederman – 11 zasad jak być lubianym

Wszyscy wiemy, że nawiązywanie kontaktów jest bardzo ważne, by osiągnąć sukces, ale metody ich nawiązywania, o których zwykle czytamy, wymagają wiele pracy – i wydają się takie wymuszone! Czyż nie byłoby wspaniale, gdybyśmy umieli zawierać znajomości bardziej swobodnie i naturalnie?

Książka Lederman pokazuje nowy, bezbolesny sposób nawiązywania kontaktów, oparty na jednej prostej prawdzie: najchętniej robimy interesy z tymi, których lubimy. Z tej inspirującej książki dowiecie się, jak odkryć i uwydatnić swoje najbardziej sympatyczne cechy oraz między innymi w jaki sposób:

  • zacząć rozmowę i swobodnie ją prowadzić
  • nie tworzyć wrażenia, że manipulujemy i myślimy głównie o własnym interesie
  • przemienić znajomych w przyjaciół
  • modyfikować własny styl komunikacji, aby wchodzić w interesujące relacje z różnymi ludźmi
  • pozostać w dobrej pamięci ludzi długo po pierwszym spotkaniu.

Ta ważna, ale też bardzo praktyczna książka, oparta na życiowych doświadczeniach i zawierająca wiele praktycznych ćwiczeń, pomoże wam ujawnić wszystkie cechy, dzięki którym możecie być lubiani – i podsunie łatwe oraz wygodne metody nawiązywania szczerych i sympatycznych kontaktów, które są korzystne dla was i wszystkich zainteresowanych.

Tworzenie relacji to podstawa sukcesu. A kiedy odkryjecie „11 zasad jak być lubianym”, wasza droga do sukcesu w dowolnej dziedzinie będzie krótsza i przyjemniejsza, niż moglibyście sobie wyobrazić.

Wydawnictwo Studio Emka poleca zakup książki: https://studioemka.com.pl/produkt/11-zasad-jak-byc-lubianym/

Podziel się:

Nastepne

Marek Stelar - Cień

pon. kwi 24 , 2023
Lato 2015. Do goleniowskiego aresztu śledczego trafia siostrzeniec znanego szczecińskiego biznesmena. Mimo zarzutów popełnienia dwóch morderstw odmawia współpracy z prokuraturą. Wuj, z pewnych względów przekonany o jego niewinności, wynajmuje Krugłego, stawiając sprawę jasno: ma nie tyle znaleźć prawdziwego mordercę, co udowodnić brak związku siostrzeńca z zabójstwami. Tymczasem prowadzący śledztwo w tej sprawie prokurator Michalczyk ze zgrozą stwierdza, że tropy mogą prowadzić do… księdza posługującego w miejscowej parafii. Krugłego i Michalczyka […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie