Nicholas Sparks – Jedno życzenie

Wzruszająca i prawdziwa opowieść o pierwszej miłości, która na zawsze pozostawia w nas ślad, i o decyzjach, za które płaci się przez całe życie.

Rok 1996

Szesnastoletnia Maggie Dawes spędza kilka miesięcy na wysepce Ocracoke u wybrzeży Karoliny Północnej. Poza sezonem wyspa staje się odludnym miejscem, nic więc dziwnego, że dziewczyna traktuje pobyt na niej jak zesłanie… Dopóki nie poznaje Bryce’a Tricketta, który ma jej pomóc w nauce. Chłopak bardzo poważnie traktuje swoje zadanie, ale znajduje czas na to, by pokazać Maggie, jak urokliwa może być smagana wiatrem wysepka, i zaszczepić w niej pasję, której pozostanie wierna przez całe życie.

Rok 2019

Maggie jest sławną fotograficzką i współwłaścicielką odnoszącej sukcesy nowojorskiej galerii. Kiedy zbliża się Boże Narodzenie, wie, że te święta będą najtrudniejsze w jej życiu, i nie ma pomysłu na to, jak je przetrwać. Z pomocą przychodzi jej Mark Price, młody asystent, który niedawno zatrudnił się w galerii. Poruszona wrażliwością chłopaka, który przypomina jej kogoś z odległej przeszłości, Maggie opowiada mu historię miłości swego życia… i wreszcie wyjawia swoje jedyne życzenie.

Opowieść o radości z tego, co niespodziewanie daje nam los, i żalu za tym, co bezpowrotnie tracimy. Pamiętaj szczęśliwe chwile. Wybaczaj sobie błędy. Marzenia spełniaj bez wahania.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/jedno-zyczenie/?edition=0

Podziel się:

Nastepne

Razem zbudujemy nowy, lepszy świat 

czw. lut 3 , 2022
Ogromna wiedza, doświadczenie, setki zrealizowanych projektów dla klientów na całym świecie, urządzenia na bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego. To czynniki, dzięki którym PREVAC od 25 lat znajduje się w ścisłej światowej czołówce firm produkujących aparaturę badawczo-naukową. Dziś, gdy najważniejsze jest poszukiwanie nowych rozwiązań dla zaspokojenia potrzeb zmieniającego się świata, dbanie o ekologię oraz pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, PREVAC odnajduje swoje miejsce, dając instytutom badawczym, jednostkom naukowym oraz odbiorcom przemysłowym możliwość […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie