Nicholas Sparks – Powrót

Ukrywający się przed światem lekarz, weteran wojenny, oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie…

Nicholas Sparks - Powrót – Monitor Rynkowy

Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wtedy odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się idealnym schronieniem.

Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy jego serce.

Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Ale nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, nadal pozostaje zadziwiająco odległa… A Trevor zastanawia się, co kobieta ukrywa.

Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o tajemniczej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło.

Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.empik.com/powrot-sparks-nicholas,p1255524770,ksiazka-p?utm_content=p1255524770&utm_term=Ksi%C4%85%C5%BCki&utm_source=tradedoubler&utm_medium=2809772(PP_BuyBox.pl)&tduid=4993d9f798ad6659fc18ad42d8076824

Podziel się:

Nastepne

Max Czornyj - Sezon drugi

pon. lut 8 , 2021
Nic tak nie podnosi oglądalności jak prawdziwa śmierć. Uwaga! Takiego reality show jeszcze nie było! Premiera już w najbliższy piątek. Tego nie możecie przegapić! Ewa dostaje zaproszenie do udziału w reality show, którego pierwszy sezon zakończył się tragedią. Dlaczego spośród tysięcy chętnych wytypowano właśnie ją? Co ma wspólnego z kobietą, która w nim wystąpiła? Co jest prawdą, a co fałszem w domu obserwowanym przez setki kamer? Oglądajcie uważnie drugi sezon. […]
Max Czornyj - Sezon drugi – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie