P.C. Cast, Kristin Cast – Dary bogiń. Omens bite. Siostry z Salem. Tom 2

Mercy i Hunter to siostry bliźniaczki, wywodzące się z rodu Goode. Założycielką rodu i miasta w Illinois, była jedna z czarownic z Salem, która zdołała uciec przed egzekucją. Osiadła w miejscu, które Indianie obchodzili szerokim łukiem; wedle ich wierzeń było ono bowiem siedliskiem zła.

P.C. Cast, Kristin Cast - Dary bogiń. Omens bite. Siostry z Salem. Tom 2 – Monitor Rynkowy

Zapieczętowała magicznym zaklęciem cztery bramy do czterech mitycznych światów podziemnych i na każdej z bram zasadziła drzewo, które jej strzegło. Przez ponad trzysta lat wiedźmy Goode dbały o dobrostan drzew.

W dniu szesnastych urodzin świat Mercy i Hunter się zawalił. Nie dość że matka zginęła tragicznie na ich oczach, to po pewnym czasie drzewa zaczęły powoli umierać, toczone nieznaną chorobą. Przez pękające bramy z innych światów przedostawały się mityczne bestie zagrażające miastu. A dziewczyny, zamiast się zjednoczyć, popadają w konflikt.

One, dotąd nierozłączne, teraz nie widują się poza szkołą, nie rozmawiają ze sobą. Stają się coraz bardziej samotne, coraz bardziej przerażone, uginające się pod brzemieniem odpowiedzialności. Na własną rękę próbują – każda osobno – ponownie zapieczętować bramy. W dodatku były chłopak Mercy szczuje na nie rówieśników.

Mercy i Hunter szukają pomocy u swoich boskich patronek, ale dary od bogiń pakują je w jeszcze większe tarapaty. I świat stopniowo staje się coraz groźniejszy, coraz bardziej mroczny.

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/944/omen-s-bite-dary-bogin

Podziel się:

Nastepne

Prawo.pl: wkrótce umowę leasingu będzie można zawrzeć przez sms lub online

pon. cze 13 , 2022
Rząd planuje nowelizację Kodeksu cywilnego, zgodnie z którą dopuszczone zostanie zawieranie umów leasingowych przez e-mail, SMS czy telefon – podaje serwis Prawo.pl i dodaje, że projekt zmiany przepisów ma być rozpatrywany w czwartym kwartale 2022 roku. Jak przypomina Prawo.pl, Kodeks cywilny już od sześciu lat umożliwia zawarcie umowy w formie dokumentowej, np. przez e-mail, SMS, ale nie wszyscy mogą skorzystać z tej możliwości – taka forma nie jest obecnie dostępna […]
Prawo.pl: wkrótce umowę leasingu będzie można zawrzeć przez sms lub online – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie