Patrick Mcgilligan – Clint. Życie i legenda

Tego człowieka rozpoznaje się po jednej sylabie – bo jest tylko jeden Clint, prawdziwy amerykański samotny wilk.

Patrick Mcgilligan - Clint. Życie i legenda – Monitor Rynkowy

Eastwood to jeden z największych sukcesów Hollywood. Pierwotnie znany z grania w westernach – od tego czasu pokazał jednak szeroki repertuar aktorski i udowodnił, że jest nie tylko utalentowanym odtwórcą ról, ale również wybitnym reżyserem. Poza pracą Clint słynie z silnej osobowości, nigdy nie kryje się ze swoimi poglądami.

Kiedy ukazała się ta biografia, krytycy chwalili ją za rzetelność zebranych materiałów, a jej bohater wpadł we wściekłość do tego stopnia, że pozwał autora o 10 milionów dolarów; skutkiem pozwu był zakaz rozpowszechniania książki w Stanach Zjednoczonych. Ostatecznie sprawa zakończyła się bez kary.

Zaktualizowana książka “Clint. Życie i legenda” powstała na podstawie wyczerpujących rozmów z osobami bliskimi Eastwoodowi, dokumentów i materiałów o produkcji zarówno jego najsłynniejszych filmów, jak i mniej znanych dzieł. To pozycja obowiązkowa dla szerokiego grona jego wielbicieli oraz dla wszystkich interesujących się historią Hollywood.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/clint-zycie-i-legenda-patrick-mcgilligan-191739?query=clint.

Podziel się:

Nastepne

Gary John Bishop - Mądry, że f*ck

pt. paź 15 , 2021
Nieważne, jaka g*wnoburza właśnie szaleje wokół ciebie – jedno jest pewne: nikt nigdy nie pokazał ci, jak sobie z nią skutecznie poradzić. Wiesz, co pomoże ci odzyskać kontrolę nad własnym losem? Prawdziwa mądrość – coś, czego nie da ci się odebrać. To mądrość sprawia, że zaczynasz wieść życie, w którym ty i twoje przekonania naprawdę się liczycie. Ta książka traktuje o uniwersalnej mądrości. Pokazuje, jak przesiąść się z siedzenia pasażera […]
Gary John Bishop - Mądry, że f*ck – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie