Piotr Głuchowski – Zniknięcie Prezesa

Gdzie jest prezes Kaczyński? Właśnie wracał z mszy świętej. Miał się spotkać w Toruniu z Ojcem Dyrektorem. Wszystko było zabezpieczone jak należy. Dwie limuzyny, ochrona osobista, trasa przejazdu starannie dobrana.

A jednak zniknął…

Cała Polska pyta, gdzie jest Naczelnik. Czy to porwanie? A może wypadek drogowy? Dlaczego policja nie może zlokalizować Pierwszego Obywatela? Kim są porywacze? Wszystko przecież wygląda na zamach! Kto za tym stoi? Jakie ma zamiary? Co dalej ze Zwycięską Prawicą? Czy najbardziej zaufani ludzie prezesa zdadzą egzamin z lojalności, gdy nadejdzie czas próby? Kto zdradzi?

Mordy zdradzieckie, kanalie i chamska hołota już zacierają ręce.

Political fiction w najmocniejszym wydaniu!

Nowa powieść Piotra Głuchowskiego to nie tylko gorzka satyra na naszą rzeczywistość, ale też kryminał wciągający do ostatniej strony.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/znikniecie-prezesa-gluchowski-piotr-178402

Podziel się:

Nastepne

Pierwszy kraj na świecie dopuścił do sprzedaży mięso przyszłości. Smakuje i wygląda jak zwykłe, ale wyhodowane zostało w laboratorium

pon. gru 7 , 2020
[DEPESZA] Laboratoryjnie wyhodowane mięso trafi do dystrybucji. Amerykański start-up biotechnologiczny uzyskał zgodę singapurskiej agencji  żywności na powszechną sprzedaż mięsa wytwarzanego z komórek zwierzęcych. Produkt, choć zachowuje walory smakowe i odżywcze mięsa pozyskanego metodami tradycyjnymi, został stworzony metodami laboratoryjnymi i przy jego produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. – Singapur od dawna jest liderem we wszelkiego rodzaju innowacjach, od technologii informacyjnej po biologię, a obecnie jest światowym liderem w budowaniu zdrowszego i bezpieczniejszego systemu żywnościowego. Zatwierdzenie regulacyjne dla mięsa wyhodowanego […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie