Premiera kolejnych wydań przygód misia Paddingtona

Paddington daje sobie radę i Paddington za granicą to kolejne części przygód niesfornego niedźwiadka, których nowe wydania pojawiają się właśnie teraz w księgarniach.

Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom.

Paddington daje sobie radę

Premiera kolejnych wydań przygód misia Paddingtona – Monitor Rynkowy

Codzienne obowiązki mogą być sporym wyzwaniem. Gdy państwo Brownowie zachorowali, a pani Bird wyjechała, Paddington musiał wziąć sprawy w swoje łapki. Wszystko jednak wymknęło się niedźwiadkowi spod kontroli… Kawa o smaku kapusty, przerośnięte kluski, powódź w pralni – a to nie koniec. Czy Paddington opanuje ten puchaty chaos, który wywołał?

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/paddington-daje-sobie-rade-bond-michael-205650

Paddington za granicą

Premiera kolejnych wydań przygód misia Paddingtona – Monitor Rynkowy

Opowieść o misiu, który odkrywa, że ulubione łakocie mogą smakować równie dobrze w innym kraju. Co takiego musi się wydarzyć, żeby Paddington zamienił swój sfatygowany kapelusz na francuski beret? Wycieczka do Francji! Tylko czy niedźwiadki mają paszporty i mogą podróżować samolotem? Paddington udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych i nawet nad ogniskiem da się przygotować najbardziej wykwintnie danie kuchni francuskiej – ślimaki! Pod warunkiem że włoży się w to dużo puchatego serca.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/paddington-za-granica-bond-michael-207670

Podziel się:

Nastepne

Wynajęcie ciężarówki bez kierowcy z innego państwa członkowskiego UE będzie łatwiejsze

czw. paź 28 , 2021
Negocjatorzy Parlamentu i Rady UE uzgodnili, że złagodzą istniejące ograniczenia w wynajmowaniu ciężarówek bez kierowcy z innego państwa członkowskiego. Tymczasowa umowa zaktualizuje obecne przepisy UE, które zapewniają minimalny poziom otwarcia rynku dla pojazdów ciężarowych (samochodów dostawczych lub ciężarowych) wynajmowanych bez kierowców. Złagodzi istniejące ograniczenia przy wynajmie tych pojazdów z innych krajów UE, aby umożliwić przewoźnikom, firmom wynajmującym i leasingowym sprostanie krótkoterminowym, sezonowym lub tymczasowym szczytom popytu lub wymianę wadliwych lub […]
Wynajęcie ciężarówki bez kierowcy z innego państwa członkowskiego UE będzie łatwiejsze – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie