Remigiusz Mróz – Kabalista

Półtora roku po tym, jak Małgorzata Rosa wyjechała do Warszawy, szefostwo stacji telewizyjnej chce, by dziennikarka wróciła do rodzinnego miasta. Ma przygotować materiał na temat ofiary gwałtu, której opolska prokuratura odmówiła pomocy.

Remigiusz Mróz - Kabalista – Monitor Rynkowy

Zeznania dziewczyny zostały uznane za niewiarygodne, sprawcy nigdy nie zaczęto szukać, a śledztwa nie wszczęto. Kiedy Rosa zjawia się na miejscu, orientuje się, że w Opolu panuje zmowa milczenia. Nie ma innego wyjścia, niż zwrócić się do jedynej osoby w prokuraturze, której ufa.

Gerard Edling został jednak odsunięty na boczny tor przez nową szefową i nie jest w stanie zaoferować pomocy. Dziennikarce udziela jej niespodziewanie lokalny jasnowidz, od lat odnajdujący zaginione lub martwe osoby, zwany Kabalistą z Chabrów.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/kabalista-mroz-remigiusz,p1355289449,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

SPZOZ w Kazimierzy Wielkiej wdroży kolejny etapu programu InPlaMed

pt. mar 3 , 2023
O dynamicznym rozwoju, skutecznym zarządzaniu, ale również obawach o rok 2023 rozmawiamy z Janiną Dobaj, dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kazimierzy Wielkiej Dlaczego warto wybrać SPZOZ Kazimierza Wielka? W jakich dziedzinach specjalizuje się państwa szpital? Na jakiego rodzaju wsparcie mogą liczyć pacjenci? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Naszym celem jest dostosowanie placówki do potrzeb społeczeństwa powiatu kazimierskiego. Staramy się wsłuchiwać w jego oczekiwania związane z […]
SPZOZ w Kazimierzy Wielkiej wdroży kolejny etapu programu InPlaMed – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie