Rena Barron – Żniwiarz dusz

Książę, którego magia odrzuca. Król, który poprzysiągł zemstę. Szamanka, która nie jest już sama.

Po wielu latach tęsknoty za darem magii, Arrah zdobyła to, czego zawsze pragnęła – ale zapłaciła za to zbyt wysoką cenę. Teraz ostatnia znachorka ma uratować tę samą rodzinę, która ją zdradziła, pogrążone w chaosie królestwo i niemożliwą do spełnienia miłość.

Kiedy Arrah wróciła na plemienne ziemie, by odnaleźć tych, którzy przeżyli atak demonów, jej ukochany Rudjek poluje na ostatnich ocaleńców z demonicznej armii – i odkrywa intrygę, która ma zniszczyć wszystko, co pozostało z ich świata.Król Demonów pragnie Arrah, a jeśli ona i Rudjek nie rozwikłają jego planów, zniszczy wszystko i wszystkich, którzy staną mu na drodze.

Rena Barron dorastała w Alabamie, gdzie opowieści o magii i voodoo pobudzały jej wyobraźnię. Teraz mieszka i pracuje w Chicago. Uwielbia science fiction, opowieści o duchach i superbohaterach. Inspiracją do stworzenia powieści byli jej przodkowie z Afryki Zachodniej.

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/866/zniwiarz-dusz

Podziel się:

Nastepne

PE: niski poziom recyklingu tworzyw sztucznych w Unii oznacza duże straty

wt. lip 20 , 2021
Niski poziom recyklingu oznacza duże straty dla gospodarki i środowiska – wskazuje europarlament. W Europie tylko jedna trzecia odpadów z tworzyw sztucznych trafia do recyklingu. W ramach Zielonego Ładu do 2030 roku poddanych recyklingowi powinno zostać 55 proc. plastikowych odpadów opakowaniowych. Produkcja tworzyw sztucznych gwałtownie wzrosła w ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci – z 1,5 mln ton w 1950 r. do 359 mln ton w 2018 r. na całym świecie. Wraz […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie