Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein – Impuls. Wydanie finalne

Przełomowa książka o wykorzystaniu zdobyczy nowej nauki – architektury wyboru – do podejmowania lepszych życiowych decyzji.

Richard H. Thaler, Cass R. Sunstein - Impuls. Wydanie finalne – Monitor Rynkowy

Impuls zmienił sposób, w jaki patrzą na świat poszczególni ludzie, spółki i rządy – i dzięki temu stał się jedną z najważniejszych książek XXI wieku. Aktualne wydanie finalne oferuje bogactwo nowych spostrzeżeń na takie tematy, jak pandemia Covid-19, dieta, finanse osobiste, oszczędności emerytalne, opieka zdrowotna, dawstwo narządów i zmiana klimatu.

Codziennie podejmujemy decyzje dotyczące tego, co kupujemy i co jemy, jakich dokonujemy inwestycji i w jaki sposób spędzamy czas, jak dbamy o swoje zdrowie i naszą planetę. Niestety, często te wybory są nietrafione. Poznając jednak to, w jaki sposób myślą ludzie, możemy im ułatwić podejmowanie najlepszych dla nich decyzji. Autorzy z przenikliwą bystrością i wysmakowanym dowcipem demonstrują, jak można najlepiej popchnąć nas we właściwym kierunku, nie ograniczając absolutnie naszej wolności wyboru.

Zmienione i uaktualnione wydanie jednej z najbardziej wpływowych książek XXI wieku. NAGRODA NOBLA 2017.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/impuls-wydanie-finalne.html

Podziel się:

Nastepne

Electris z rozwiązaniami dla e-mobility i banków energii

czw. maj 11 , 2023
Transformacja energetyczna, regulowana między innymi przez takie instrumenty jak pakiet Fit for 55 czy dyrektywa CRSD, dynamicznie wpływa na zmiany w przemyśle.  Elektromobilność, banki energii, zasilanie oparte o zieloną energię to już nie hasła przyszłości, ale rzeczywiste projekty, realizowane na dużą skalę i zmieniające naszą rzeczywistość.  Rozwiązania tworzone w oparciu o energię elektryczną przyczyniają się do znaczącej redukcji śladu węglowego, doskonale wpisując się w aktualne trendy globalne. To przede wszystkim […]
Electris z rozwiązaniami dla e-mobility i banków energii – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie