Robert Jordan – Smok odrodzony. Koło czasu. Tom 3

Smok Odrodzony jest dawno już przepowiadanym przywódcą, który uratuje świat (choć jednocześnie zniszczy go), zbawcą, który oszaleje i zabije wszystkich mu bliskich. Teraz rozpoczyna bieg ku swemu przeznaczeniu.

Robert Jordan - Smok odrodzony. Koło czasu. Tom 3 – Monitor Rynkowy

Tylko on jest zdolny do dotknięcia Jedynej Mocy, ale nie potrafi jej kontrolować, nie ma też w swoim otoczeniu nikogo, kto mógłby go tego nauczyć, gdyż żaden mężczyzna nie potrafi robić tego od trzech tysięcy lat. Rand al’Thor rozumie tylko tyle, że musi stanąć twarzą w twarz z Czarnym… Ale jak?

PORÓWNYWANY DO WŁADCY PIERŚCIENI MONUMENTALNY CYKL FANTASY, KTÓRY POKOCHAŁO PONAD 40 MILIONÓW CZYTELNIKÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/smok-odrodzony-5928.html

Podziel się:

Nastepne

Łukasz Stachniak - Kto chce jeść mięso, musi umieć zabić

czw. kwi 9 , 2020
Poznaj tajemnice warszawskiej Wilczej Wyspy. Nie miałeś pojęcia, że ona istniała. Warszawa, początek XX wieku. Miasto nie jest stolicą, bo i kraju nie ma na mapie. Są za to nędza, przemoc i zgnilizna, także ta moralna. Wśród wiślanych mokradeł majaczy niedostępna i tajemnicza Wilcza Wyspa. Jej mieszkańcy skrywają wiele sekretów. Lepiej się do niej nie zbliżać. To niebezpieczne. Autor “Czarnego charakteru” udaje się w swojej najnowszej powieści na warszawskie nabrzeża. […]
Łukasz Stachniak - Kto chce jeść mięso, musi umieć zabić – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie