Robert Matzen – Audrey Hepburn. Wojowniczka

Audrey Hepburn. Wojowniczka to doskonałe dopełnienie historii aktorki opowiedzianej przez Roberta Matzena w książce Audrey Hepburn. Tancerka ruchu oporu.

Robert Matzen - Audrey Hepburn. Wojowniczka – Monitor Rynkowy

Audrey Hepburn została ikoną kina dzięki wspaniałym rolom w takich filmach jak Zabawna buzia czy Śniadanie u Tiffany’ego. Zawsze jednak chciała być kimś więcej niż tylko uśmiechniętą, ładną buzią. Doświadczenia wojenne dały jej odwagę i determinację, by po zakończeniu kariery aktorskiej odważnie nieść bezinteresowną pomoc humanitarną dzieciom i ich bezradnym matkom w najbiedniejszych regionach świata.

Jako ambasadorka dobrej woli UNICEF-u – tej samej organizacji, która pomogła jej przetrwać wojnę – wyznaczyła najwyższe standardy działalności humanitarnej celebrytów. Praca, w którą zaangażowała się bez reszty, stała się sensem jej życia. Podróżowała w najniebezpieczniejsze zakątki globu, docierała w miejsca działań wojennych i klęsk żywiołowych. Doświadczyła „piekła na ziemi” w Somalii, dotkniętej największą katastrofą humanitarną w dziejach ludzkości.

Audrey Hepburn. Wojowniczka otwiera nieznany rozdział z życia aktorki i odsłania jej prawdziwe oblicze – kobiety lubiącej proste przyjemności, delikatnej i dowcipnej, a jednocześnie walecznej i nieustraszonej. Kobiety, która stawała między głodującymi i cierpiącymi dziećmi nie po to, by lśnić, lecz by zwrócić uwagę świata na ich rozpacz i palące potrzeby. Wrażliwość i odwaga Audrey w połączeniu z determinacją i urokiem osobistym potrafiły zdziałać cuda.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/audrey-hepburn-wojowniczka/

Podziel się:

Nastepne

Zarządcy nieruchomości wychodzą na prostą

czw. mar 17 , 2022
Choć zarządcy nieruchomości boleśnie odczuli negatywne skutki pandemii, to wydaje się, że większość z nich najgorsze ma już za sobą. Łączne zadłużenie sektora spada do poziomu sprzed dwóch lat. Jest to więc sygnał, że firmy zajmujące się obsługą nieruchomości komercyjnych powoli wychodzą na prostą. Pandemiczne obostrzenia pogorszyły jednak trudną sytuację finansową tych firm, które już wcześniej sygnalizowały problemy z wypłacalnością. Ponad 2,2 tys. z nich wciąż ma problem z uregulowaniem […]
Zarządcy nieruchomości wychodzą na prostą – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie