Robin Dreeke – Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI

Wiesz, że można nauczyć się doskonałej komunikacji z otoczeniem? Opanować umiejętności, które pozwolą przekonać każdego, by powierzył ci najskrytsze sekrety, tajemnice bankowe albo szczegóły działań sprzecznych z twoimi interesami? I to bez przymusu?

Robin Dreeke - Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI – Monitor Rynkowy

Ludzie potrafiący tego dokonać wcale nie są obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami, których brakuje tobie. Podobne umiejętności wykorzystujesz codziennie i nawet o tym nie wiesz. Różnica polega tylko na tym, że oni znają pewne techniki i wiedzą, jak ich używać.

To wyjątkowa książka opisująca konkretne działania i pokazująca, że trzeba traktować innych w sposób, w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. Czyli jak?

Autor, bazując na własnych doświadczeniach oficera marines, agenta FBI i szefa specjalnego Programu Analizy Behawioralnej FBI, dzieli się metodami, które pozwolą każdemu radzić sobie w życiu zawodowym i prywatnym, na najwyższym poziomie. Techniki nawiązywania kontaktu obejmują szerokie spektrum: poczynając od tego, jak sprawić, by ludzie dobrze się czuli w twoim towarzystwie i chcieli spędzić z tobą jak najwięcej czasu, po wpływanie na innych, by robili to, co ci odpowiada.

Niezależnie od celu, jaki sobie postawisz, klucz tkwi w skupieniu się NA INNYCH. Analizy dowodzą, że najszczęśliwsi wśród nas to ci, którzy mają dobre stosunki z bliższymi i dalszymi znajomymi. To ci, którzy otoczeni są szerokim gronem przyjaciół. Połączeni głęboką więzią, zwykle wiodą bardziej radosne życie, niż ci, którzy nie potrafili tego dokonać.

Dziesięć prostych technik, które poznasz dzięki tej książce, zastosowane razem lub wybiórczo, pomogą ci osiągnąć ten cel. Czytając każdy rozdział i wskazówki dotyczące poszczególnych metod, poszerzysz swoją umiejętność kontaktu z innymi. Zarówno w domu, jak i w pracy, podczas zabawy czy najzwyczajniej – w kontaktach z nieznajomymi.

W dzisiejszych czasach, w dobie rozwoju techniki, świat się skurczył. Możemy kontaktować się w różny sposób. Ale żadne kanały cudownej technologii nie nauczą nas umiejętności niezbędnych w kontaktach osobistych.

Robin Dreeke, kiedy werbował szpiegów, wiele się dowiedział o tym, jak skutecznie nawiązywać tego typu relacje. Jak budować zaufanie i sprawdzać wiarygodność. Wszedł na wyżyny w sztuce nawiązywania kontaktów i przewidywania cudzych zachowań. Wszystko to są procesy powtarzalne, których można się nauczyć. A teraz po raz kolejny dzieli się swoim doświadczeniem. „Jak zjednać sobie ludzi” to druga z trzech książek składających się na jego podręcznik indywidualnego zachowania.

Wydawnictwo Kompania Mediowa poleca zakup książki: https://www.empik.com/jak-zjednac-sobie-ludzi-metody-agenta-fbi-dreeke-robin,p1261040978,ksiazka-p

Podziel się:

Nastepne

Marek Raganowicz - Znikając. Opowieść drogi.

wt. kwi 6 , 2021
Wyzwanie to jego drugie imię. Nic nie jest dla niego za trudne, zbyt odległe, niemożliwe. Outsider i buntownik, kolorowy ptak. Samotnie wytyczający nowe drogi, zarazem wspaniały kompan i gawędziarz. Czego poszukuje podczas ekstremalnych wypraw w najdalsze rejony świata: adrenaliny i przygód czy sensu życia? Czy wspinając się na najwyższe ściany, tak naprawdę wchodzi coraz głębiej w samego siebie? I kim są dla niego napotkani po drodze ludzie – nieuchwytna Jazz, […]
Marek Raganowicz - Znikając. Opowieść drogi. – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie