Sam Copeland – Charlie przeobraża się w mamuta

Trzecia część przekomicznej serii o chłopcu, który zmienia się w przeróżne zwierzęta w najmniej oczekiwanych momentach.

Charlie McGuffin nauczył się jak kontrolować szaloną umiejętność przemiany w zwierzęta. Jednak wciąż wybór zwierzaka jest kompletnie przypadkowy.

Są jednak pewne rzeczy, których Charlie nie może kontrolować, na przykład kłótnie rodziców, które bardzo go martwią, lub tajemnicze zniknięcia zwierząt w mieście (które mogą mieć z nim jakiś związek).

Czy tym razem, podczas wycieczki do zoo, spotka mamuta? Czy rozwikła tajemnicę pieluch, zanim jego największy sekret zostanie ujawniony światu?

Poznajcie przygody Charlie w dwóch poprzednich tomach serii: Charlie zmienia się w kurczaka oraz Charlie przemienia się w T-Rexa. Są to wesołe, wciągające i pełne zabawnych ilustracji opowieści, mające także drugie dno. Otóż metamorfozy głównego bohatera mają swoje pochodzenie w stresie towarzyszącym chłopcu. Problemy Charliego nie są bowiem wcale błahe. Poważna choroba starszego brata, a następnie kłopoty finansowe rodziców, towarzyszą chłopcu i czytelnikom, dając im cenne lekcje.

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/charlie-przeobraza-sie-w-mamuta/

Podziel się:

Nastepne

Robert Dugoni - Za każdą cenę

czw. czrw. 17 , 2021
Dwie kobiety – jedna zaginiona, druga zamordowana – gotowe zapłacić najwyższą cenę za swoje ideały i marzenia. Dwoje policjantów, dla których żadna cena nie jest zbyt wysoka za odkrycie prawdy i wymierzenie sprawiedliwości. Kavita, młoda mieszkająca w Seattle Hinduska, ma marzenia jak wiele Amerykanek w jej wieku – skończyć studia, zrobić karierę. Tradycjonalistyczna rodzina dziewczyny ma jednak wobec niej zupełnie inne plany. Czy właśnie dlatego Kavita znika bez śladu? Bo […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie