Sarah Haywood – Kaktus

Opowieść o miłości, która przychodzi zawsze nie w porę, o mierzeniu się z tym, co nieoczekiwane i godzeniu z tym, co nieuniknione.

Sarah Haywood - Kaktus – Monitor Rynkowy

Susan Green jest jak kaktus – nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Ma satysfakcjonującą pracę, mieszkanie idealne dla singielki i wygodny układ w życiu osobistym, który zapewnia jej kulturalne oraz inne − bardziej… intymne – profity. I wszystko robi tak,jak chce.

Jest świetnie, tak by wam powiedziała.Gdybyście jednak spytali jej znajomych, jaka jest Susan, pewnie stwierdziliby: „Jędza”, ale ona zupełnie by się tym nie przejęła. Więc raczej nie polubilibyście Susan Green.

Ale może dajmy jej szansę. Bo w jej życiu wkrótce pojawią się zmiany, które zmuszą ją do innego spojrzenia na świat.

I straci coś, co dotąd wydawało jej się najbardziej istotne – kontrolę nad wszystkim. Pogrąży się w chaosie, zwłaszcza kiedy w jej życie wkroczy mężczyzna, z którym jeszcze niedawno nie zamieniłaby ani słowa.

A może uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Jeśli tylko schowa kolce i nauczy się odrobinę odpuszczać…

Sarah Haywood – brytyjska pisarka, z wykształcenia prawniczka. Po latach pracy w zawodzie zdecydowała się spełnić marzenia z dzieciństwa i zostać pisarką. Z wyróżnieniem ukończyła studia kreatywnego pisania i zadebiutowała świetnie przyjętą powieścią “Kaktus”. Lubi czytać i wędrować po górach. Czas wolny spędza na rozwiązywaniu łamigłówek… Mieszka w Liverpoolu z mężem, dwoma synami i dwoma rudymi kotami. Obecnie pracuje nad drugą powieścią.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/kaktus/

Podziel się:

Nastepne

Biuro Analiz PE: ostrożne wdrażanie technologii SI w celu kontroli granic UE może przynieść korzyści

pon. sie 30 , 2021
Ostrożne wdrażanie technologii sztucznej inteligencji (SI) w celu kontroli granic UE może przynieść korzyści. Należy jednak zrównoważyć je ze znacznym zagrożeniem, jakie owe technologie stwarzają dla praw podstawowych – wskazano w raporcie Biura Analiz Parlamentu Europejskiego (EPRS). Biuro Analiz Parlamentu Europejskiego (EPRS) opublikowało na swojej stronie internetowej raport dotyczący opracowywania i wdrażania technologii sztucznej inteligencji w celu poprawy bezpieczeństwa granic. W dokumencie zwrócono uwagę, że Unia Europejska i państwa członkowskie, […]
Biuro Analiz PE: ostrożne wdrażanie technologii SI w celu kontroli granic UE może przynieść korzyści – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie