Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

„Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach” to publikacja stworzona przez praktyków dla praktyków. A więc przede wszystkim dla przedsiębiorców, wspólników spółek z o.o., osób rozważających przekształcenie w spółkę z o.o., prawników, księgowych oraz doradców podatkowych.

Książka, która pozwoli wykorzystać 100% możliwości, jakie daje spółka z o.o., skupiając się na problemach praktycznych, ważnych dla osób rozważających prowadzenie działalności w tej formie, wspólników tych spółek oraz ich doradców.

Publikacja docelowo będzie składać się z dwóch dopełniających się treścią książek. Książka „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o. Obejmuje ona zagadnienia dotyczące powstania spółki z o.o., w tym dotyczące przekształcenia innej formy działalności w ten rodzaj spółki, kwestie jej organizacji i bieżących rozliczeń podatkowych, jak również problemy związanie z podziałem zysku lub pokryciem straty.

Druga książka z serii pt. „Jak finansować spółkę i dokonywać w niej zmian?” będzie natomiast praktycznym przewodnikiem po kwestiach ważnych dla funkcjonującej już spółki z o.o. Zostaną tam zawarte wszelkie zagadnienia związane z finansowaniem spółki, zmianami umowy oraz składu jej wspólników, regulacjami w zakresie unikania opodatkowania, a także zakończeniem prowadzenia działalności w formie spółki z o.o. w wyniku przekształceń czy likwidacji.

Dodatkowo, kupując książkę, otrzymacie Państwo dostęp do zamkniętej grupy Klubu CzytelnIQ-a PragmatIQ na portalu Facebook, która powstała specjalnie dla Czytelników naszych publikacji. Klub CzytelnIQ-a PragmatIQ jest miejscem, w którym dzielimy się z Klubowiczami ważnymi i praktycznymi informacjami z zakresu prawa spółek i podatków. W ramach grupy jesteśmy również dostępni dla Państwa wirtualnie podczas cyklicznych spotkań, na których staramy się odpowiedzieć w przystępny i praktyczny sposób na wszystkie Państwa pytania dotyczące spółek i podatków.

Wydawnictwo Pragmatiq poleca zakup książki: https://ksiazka.spolkazoo.net/#wstep

Podziel się:

Nastepne

Terry Denton - Niesamowity przewodnik po wszystkim

śr. maj 26 , 2021
Terry Denton, który wie COŚ o niemal WSZYSTKIM, zebrał masę ciekawostek, opatrzył je śmiesznymi i pomysłowymi ilustracjami i napisał specjalnie dla Ciebie ten Niesamowity przewodnik po wszystkim. Z tej zabawnej i jednocześnie poważnej książki dowiesz się: o bardzo bardzo DUŻYM Wszechświecie o planecie Ziemia (też całkiem dużej) o jej najdziwniejszych (i zupełnie zwyczajnych) mieszkańcach o tym, jak działa twoje ciało (i dlaczego czasem zawodzi) o niesamowitych rzeczach wymyślonych przez ludzi […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie