Stephen Seager – Szpital dla psychopatów

Nowa książka autora bestsellerowych “Psychopatów” Stephen Seager spędził rok na oddziale szpitala psychiatrycznego, na którym zamknięto najgorszych psychopatycznych przestępców.

Stephen Seager - Szpital dla psychopatów – Monitor Rynkowy

Nigdy nie patrz im w oczy.

Nigdy ich nie dotykaj.

Jeżeli się boisz, powiedz im to.

Ale nigdy nie odwracaj się do nich plecami.

Wspomnienia psychiatry, opisujące rok stażu na oddziale psychiatrycznym ujawniają wstrząsającą prawdę o życiu za zamkniętymi drzwiami instytucji dla umysłowo chorych.

To doświadczenie Seagera, autora bestsellerowych „PSYCHOPATÓW”, już na zawsze zmieniło jego postrzegania świata i ludzi. Po wyjściu już nigdy nie był tym samym człowiekiem.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/szpital-dla-psychopatow-seager-stephen,p1263045922,ksiazka-p?qa=szpital%20dla%20psychopat%C3%B3w&ac=true

Podziel się:

Nastepne

P.C. Cast, Kristin Cast - Spells Trouble. Wiedźmi czar

pon. maj 24 , 2021
Dawno, dawno temu, w miasteczku Salem, pewna wiedźma umknęła wprost spod szubienicy, używając przy tym naturalnych mocy, płynących z wnętrza ziemi, posługując się wiedzą o ziołach, zaklęciach i intencjach. Wiele dni uciekała na zachód, aż natknęła się na wyjątkowe miejsce, w którym krzyżowało się pięć potężnych linii mocy. Sara Good tu właśnie założyła miasteczko Goodeville, a na planie pentagramu zasadziła drzewa, które miały przez kolejne wieki strzec bram do pięciu […]
P.C. Cast, Kristin Cast - Spells Trouble. Wiedźmi czar – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie