Valérie Perrin – Cudowne lata

To powieść o prawdziwym życiu i o pięknej przyjaźni na przekór ludziom i czasom. Doprawiona przez Valérie Perrin szczyptą magii, dzięki której stapiamy się w jedno z bohaterami książki.

Valérie Perrin - Cudowne lata – Monitor Rynkowy

Adrien Bobin, Etienne Beaulieu i Nina Beau. Kiedy poznają się w ostatniej klasie szkoły podstawowej łączy ich przypadkowa zbieżność ‒ nazwiska całej trójki zaczynają się na literę „B” ‒ ale natychmiast stają nierozłączni.

Spędzają razem każdą wolną chwilę, przeżywają pierwsze miłości i rozczarowania. I, pieczętując swój dziecięcy pakt krwią, obiecują sobie, że nic ich nie rozdzieli. Nawet gdy mijają beztroskie lata, a życie zastawia na nich coraz więcej pułapek, robią wszystko, by pozostać blisko. Ale czas mija nieubłaganie, a los ma wobec nich własne plany…

Jak silna jest więź, która ich połączyła? Ta, która dawała im moc, przez którą świat stawał się piękniejszy? Przecież zarzekali się: „We troje, albo wcale!”.

W tej historii można odnaleźć skrawek swojej młodości, poczuć zapach basenowego chloru, frytek, lodów waniliowych, kawy wypijanej wspólnie z jednego kubka na śniadanie.

Wydawnictwo Albatros Poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/cudowne-lata/

Podziel się:

Nastepne

Remigiusz Mróz - Kabalista

pt. mar 3 , 2023
Półtora roku po tym, jak Małgorzata Rosa wyjechała do Warszawy, szefostwo stacji telewizyjnej chce, by dziennikarka wróciła do rodzinnego miasta. Ma przygotować materiał na temat ofiary gwałtu, której opolska prokuratura odmówiła pomocy. Zeznania dziewczyny zostały uznane za niewiarygodne, sprawcy nigdy nie zaczęto szukać, a śledztwa nie wszczęto. Kiedy Rosa zjawia się na miejscu, orientuje się, że w Opolu panuje zmowa milczenia. Nie ma innego wyjścia, niż zwrócić się do jedynej […]
Remigiusz Mróz - Kabalista – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie