VIII Kongres Pracy i Rekrutacji – Monitor Rynkowy partnerem wydarzenia!

Monitor Rynkowy został oficjalnym partnerem VIII Kongresu Pracy i Rekrutacji, prestiżowego wydarzenia skupiającego liderów branży rekrutacyjnej, pracy tymczasowej, outsourcingu i zatrudniania cudzoziemców. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z ekspertami, liderami myśli oraz innymi profesjonalistami, którzy na co dzień kształtują przyszłość rynku pracy.

Kongres odbędzie się już 14 marca 2024 roku w Centrum Kongresowym Zielna w Warszawie.

VIII Kongres Pracy i Rekrutacji – Monitor Rynkowy partnerem wydarzenia! – Monitor Rynkowy

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy działają w branży rekrutacyjnej, zarządzają talentami, są zainteresowani najnowszymi trendami w rekrutacji, pracy tymczasowej, outsourcingu, zatrudnianiem cudzoziemców oraz kwestiami prawno-regulacyjnymi związanymi z zatrudnieniem. To idealne miejsce dla liderów biznesu, menedżerów HR, przedstawicieli agencji zatrudnienia i wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje oraz sieć kontaktów biznesowych.

Udział w VIII Kongresie Pracy i Rekrutacji to szansa na zdobycie unikatowej wiedzy o nowych wyzwaniach i rozwiązaniach w branży, bezpośredni dostęp do ekspertów oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami. To także okazja do znalezienia inspiracji do dalszego rozwoju własnej kariery i firmy.

Jako partner Kongresu, pragniemy podkreślić nasze zaangażowanie w budowanie przyszłości rynku pracy. Wierzymy, że nasz udział w wydarzeniu jest kolejnym krokiem do wspierania wartościowych inicjatyw w branży, oraz szansa na spotkanie się z uczestnikami w tak ciekawych okolicznościach.

Kształtujmy razem przyszłość branży rekrutacyjnej. 

Bilety do nabycia: https://app.evenea.pl/event/864585-47/ 

Podziel się:

Nastepne

Julia Quinn - Małżeństwo ze snu

wt. mar 12 , 2024
Kiedy jej brat Thomas zostaje ranny na wojnie w amerykańskich koloniach, osierocona Cecilia Harcourt ma dwie równie złe możliwości: zamieszkać z apodyktyczną ciotką lub poślubić niesympatycznego i chciwego kuzyna. Zamiast tego wybiera trzecią opcję i udaje się w podróż przez Atlantyk, aby zaopiekować się bratem w czasie rekonwalescencji. Jednak po tygodniu poszukiwań w wojskowym szpitalu odnajduje nie brata, lecz jego najlepszego przyjaciela, przystojnego kapitana Edwarda Rokesby’ego. Jest nieprzytomny i rozpaczliwie […]
Julia Quinn - Małżeństwo ze snu – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie