William Finnegan – Dni barbarzyńców. Życie na fali

Dni barbarzyńców. Życie na fali, czyli nagrodzona Pulitzerem historia pasji graniczącej z obsesją, której celem jest odnalezienie fali idealnej, a stawką – ciągłe balansowanie na granicy śmierci.

Dni barbarzyńców to inspirująca podróż przez kultowe surferskie spoty oraz wędrówka w poszukiwaniu sensu życia zrelacjonowane przez człowieka, który bez reszty zatracił się w żywiole. To opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu własnego ja oraz stawianiu czoła tak kolejnym falom, jak i rozczarowaniom czasu dojrzewania. Oldskulowa historia przygodowa w najlepszym wydaniu i prawdziwa literacka jazda bez trzymanki.

Choć powyższy opis brzmi jak fabuła świetnej powieści, Dni barbarzyńców mają jeszcze jedną zaletę – to prawdziwa historia Williama Finnegana, amerykańskiego dziennikarza, który przez lata ukrywał przed światem swoją graniczącą z nałogiem miłość do surfingu. Ta książka to jego wyjątkowy coming-out, w którym dzieli się swoją najbardziej intymną i autentyczną historią.

Wydawnictwo Znak poleca zakup książki: https://www.znak.com.pl/ksiazka/dni-barbarzyncow-zycie-na-fali-finnegan-william-189634?query=dni%20barb

Podziel się:

Nastepne

W Porcie Gdynia przeładowuje się wszystko

pon. cze 28 , 2021
Uniwersalność jako klucz do sukcesu portu Port Gdynia to port uniwersalny specjalizujący się nie tylko w obsłudze ładunków drobnicowych,  przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro oraz ładunków masowych, ale również dostosowany do przyjmowania i obsługi ładunków ponadgabarytowych, tzw. project cargo. 24 czerwca br. – na terminalu OT Port Gdynia rozładowany został statek z  nowymi tramwajami zbudowanymi przez Hyundai Rotem z Korei Południowej, które są specjalną konstrukcją „szytą na miarę” […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie