Wydawnictwo Media Rodzina prezentuje kolejną odsłonę swoich kultowych kalendarzy

H. Jackson Brown, jr – Kalendarz Mały Poradnik Życia 2021

Wydawnictwo Media Rodzina prezentuje kolejną odsłonę swoich kultowych kalendarzy – Monitor Rynkowy

Kolejne wydanie cieszącego się niesłabnącym powodzeniem u czytelników kalendarza ilustrowanego wybranymi sentencjami z Małego Poradnika Życia H. Jacksona Browna Jr.

Zachwycające w swej prostocie mądrością i użytecznością rady, każdego ranka przypominają to, o czym chcielibyśmy pamiętać, skłaniają do owocnych działań i refleksji lub choćby do uśmiechu i pomagają tysiącom czytelników rozpocząć nowy, pełniejszy dzień.

Charakterystyczny kalendarz składa się z kartonowego pudełka i kalendarza umieszczonego na tekturowej podstawce. Można go postawić na biurku lub powiesić na ścianie. Doskonale nadaje się na prezent. 365 cytatów prezentowanych jest także w wersji angielskiej.

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup kalendarza: https://www.mediarodzina.pl/produkt/kalendarz-2021-maly-poradnik-zycia

Elżbieta Wasiuczyńska, Wojciech Widłak – Kalendarz Pan Kuleczka 2021

Wydawnictwo Media Rodzina prezentuje kolejną odsłonę swoich kultowych kalendarzy – Monitor Rynkowy

Ścienny kalendarz Pan Kuleczka 2021 – niezbędnik w domu każdego wielbiciela tej bestsellerowej serii książek dla dzieci.

Zawiera przepiękne, barwne ilustracje Elżbiety Wasiuczyńskiej oraz towarzyszące im zabawne i mądre aforyzmy na każdy miesiąc. Ich autorem, podobnie jak autorem opowiadań w serii Pan Kuleczka jest Wojciech Widłak.

Dla małych użytkowników kalendarz Pan Kuleczka 2021 został zaopatrzony w kilkadziesiąt naklejek do zaznaczania ważnych dni. Niech zatem go nie zabraknie w żadnym domu prawdziwych wielbicieli Kuleczkowej rodzinki także w przyszłym roku!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup kalendarza: https://www.mediarodzina.pl/produkt/kalendarz-2021-pan-kuleczka

Podziel się:

Nastepne

Ulgi na robotyzację i prototypy pobudzą innowacyjność polskich firm. Nowe rozwiązania mają ruszyć już 1 stycznia

pt. wrz 11 , 2020
Koronawirus obnażył słabości tych biznesów, które przez lata unikały cyfryzacji. Restrykcje pandemiczne okazały się najmniej dotkliwe dla tych firm, które przeszły proces transformacji cyfrowej i nie stroniły od rozwiązań automatyzujących pracę. Aby pomóc wyjść polskim firmom z kryzysu pandemicznego i poprawić innowacyjność rodzimego sektora technologicznego, Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Ministerstwem Finansów planuje wdrożyć ulgi podatkowe dla firm, które zainwestują w technologie automatyzujące oraz roboty. – Rok do roku coraz więcej firm korzysta z ulgi na badania i rozwój, a to jest […]
Ulgi na robotyzację i prototypy pobudzą innowacyjność polskich firm. Nowe rozwiązania mają ruszyć już 1 stycznia – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie