Zimowe nowości Wydawnictwa Media Rodzina

Alexander Steffensmeier – Matyldo, niedługo święta!

Kartonowa książeczka dla młodszych dzieci. Krowa Matylda, ulubiona bohaterka małych czytelników, nie może się doczekać Bożego Narodzenia.

Gospodyni przygotowała specjalnie dla niej kalendarz adwentowy. W domu unosi się zapach pieczonych ciasteczek, przygotowywane są ostatnie prezenty. Matylda szczególnie cieszy się z jazdy na sankach.

Zapraszamy do wspólnego oczekiwania na Święta!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/matyldo-niedlugo-swieta/

Anita Głowińska – Kicia Kocia. Zima

Tym razem przyjaciele wybierają się… na sanki. Nie boją się zimna, wiatru i śniegu po kolana!

Wspólnie się bawią – wdrapują się na górkę, zjeżdżają, grają w hokeja na lodzie, lepią bałwana i rzucają się śnieżkami. Książka z pewnością zachwyci małych czytelników, którzy wraz kotką i innymi bohaterami przyjemnie spędzą zimowy czas.

Pobawcie się razem z nimi, a mróz nie będzie wam straszny!

Wydawnictwo Media Rodzina poleca zakup książki: https://www.mediarodzina.pl/produkt/kicia-kocia-zima-2/

Podziel się:

Nastepne

Sztuczna inteligencja pomaga w walce z koronawirusem. Nowy model matematyczny wspierany przez SI pozwoli przewidzieć rozwój pandemii

śr. gru 2 , 2020
[DEPESZA] Wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji w procesie analizowania procesów rozprzestrzeniania się koronawirusa pozwoli zauważalnie zwiększyć dokładność narzędzi modelowania matematycznego. Dzięki technologii uczenia maszynowego można wychwycić wzory zachowania wirusa nierozpoznawalne przy wykorzystaniu tradycyjnych narzędzi analitycznych. Upowszechnienie modelowania wspartego algorytmami SI pozwoli przyspieszyć wygaszenie pandemii. – Sztuczna inteligencja to potężne narzędzie, więc zastosowanie jej do jednego z najpilniejszych problemów świata jest sensowne – mówi Yaser Abu-Mostafa, profesor elektrotechniki i informatyki na Kalifornijskim Instytucie Technicznym (Caltech), który kierował rozwojem […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie