Zmiana warty. Praktycznie o sukcesji w Twojej firmie

Wszystko, co chcesz wiedzieć na temat sukcesji z perspektywy prawa i podatków w 244 pytaniach i odpowiedziach.

Sukcesja to nie rezygnacja, ale mądre przekazywanie. Autorzy II wydania publikacji pt. „Zmiana warty” mają świadomość, że jest to temat trudny, a zmianę w biznesowej sztafecie pokoleń trzeba dobrze przygotować i rozsądnie zrealizować. Właściwie przeprowadzona, jest nie tylko podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć firmy, ale także otwiera drzwi do ich kontynuacji.

Publikacja jest wynikiem doświadczeń prawników i doradców podatkowych z Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania, którzy od wielu lat doradzają prywatnym przedsiębiorcom w kluczowych dla ich firm procesach restrukturyzacji i przekształceń własnościowych.

Książka zawiera przejrzysty indeks rzeczowy, który pozwala w łatwy sposób odnaleźć szukane zagadnienie. 244 pytań i odpowiedzi, 155 praktycznych przykładów i odesłań do obowiązujących przepisów umożliwiają sprawne dotarcie do poszczególnych wątków.

Dodatkowo otrzymają Państwo dostęp do zamkniętej grupy Klub CzytelnIQa PragmatIQ, który powstał specjalnie dla Czytelników publikacji na portalu Facebook. Dzielimy się z Klubowiczami tym, co uważamy za ważne w kontekście prawa spółek i podatków. To grupa administrowana przez praktyków dla praktyków – przedsiębiorców, wspólników spółek, prawników, księgowych, doradców podatkowych. W ramach grupy będziemy dla Państwa również dostępni wirtualnie podczas cyklicznych spotkań.

Książka została opracowana w oparciu o stan prawny obowiązujący w dniu 1 maja 2019 r. i uwzględnia zapisy ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, a także ostatnie zmiany aktów prawnych.

Wydawnictwo Pragmatiq poleca zakup książki: https://ksiazka.zmianawarty.pl/

Podziel się:

Nastepne

Przyjazna uczelnia

pon. maj 31 , 2021
Z dr. Romanem Gawrychem, rektorem Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku rozmawia Anna Knapek Jak pandemia wpłynęła na funkcjonowanie WSSE? Już przed pandemią w statucie i regulaminach mieliśmy uwzględnioną możliwość prowadzenia nauki zdalnie i częściowo ją prowadziliśmy, dlatego ten aspekt działania uczelni nie był dla nas aż taki trudny. Trzeba było jedynie usprawnić i nieco rozwinąć dotychczasowe systemy działania. Dziś studenci bez przeszkód korzystają z platformy e-learningowej, a oprócz niej dysponujemy dodatkowymi materiałami wykładowymi oraz szkoleniowymi, tzw. filmoteką menedżera, […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie