Graham Masterton – Dom stu szeptów

Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów…

Graham Masterton - Dom stu szeptów – Monitor Rynkowy

Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych wrzosowiskach w Dartmoor. Niewielu miałoby odwagę, by tu osiąść. A jednak były naczelnik więzienia, Herbert Russell, zdecydował się na to bez wahania. Teraz, kiedy już nie żyje, posiadłość dziedziczą jego dzieci.

Choć ojciec od dawna był z nimi skłócony, wprowadzają się do pozostawionej im w spadku posiadłości. Tymczasem złowieszcza atmosfera wrzosowisk wdziera się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi skrzypią, w tajemnych korytarzach odbija się echo, wiatr gwiżdże w kryjówkach przygotowanych niegdyś dla katolickich duchownych.

W dniu, w którym rodzina decyduje się opuścić Allhallows Hall i nigdy już tam nie wracać, we wnętrzu domu przepada bez wieści mały Timmy…

Czyżby w tych starych murach od wieków gnieździło się zło? A może zło to jedynie wytwór ludzkiego umysłu? Bo to, co tutaj się dzieję jest zbyt przerażające i zbyt… niemożliwe.

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/dom-stu-szeptow/

Podziel się:

Nastepne

Samorządowcy spotkają się w Poznaniu

śr. wrz 29 , 2021
Walka ze skutkami pandemii i konsekwencjami kryzysu klimatycznego to kluczowe wyzwania, z którymi przez najbliższe lata będą mierzyć się samorządy. W dużej mierze odpowiedzią na te problemy ma być Krajowy Plan Odbudowy. Jak będzie wyglądał podział środków? Jak zapewnić zrównoważony rozwój regionów w zakresie zielonej i cyfrowej transformacji? Nowe realia wymagają konstruktywnej dyskusji między samorządowcami, administracją państwową i przedstawicielami biznesu. Okazją do takiej debaty będzie Local Trends – Europejskie Forum […]
Samorządowcy spotkają się w Poznaniu – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie