Kariera

pracuj w
PubliCity Media Group

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. promocji w mediach – redaktor

Twój zakres obowiązków:

  • skontaktujesz się z przedstawicielami najciekawszych, najbardziej innowacyjnych, dbających o ekologię i odpowiedzialność społeczną podmiotów w kraju i pozyskasz ich jako partnerów biznesowych – bo wartością, w którą wierzymy, jest skuteczność;
  • wspólnie przygotujemy skrojoną na miarę, skuteczną kampanię wizerunkową dla Twojego partnera biznesowego w oparciu o media i wydarzenia z naszego portfolio – bo wartością, w którą wierzymy, jest profesjonalizm;
  • stworzysz publikacje – staniesz się unikatowym kreatorem i redaktorem jednocześnie. A jeśli pisanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną, nauczymy Cię tego – bo wartością, w którą wierzymy, jest rozwój;
  • weźmiesz udział w ciekawych projektach i wydarzeniach, na których goszczą wysoko postawione osoby ze świata gospodarki, biznesu i nauki – bo wartością, w którą wierzymy, jest prestiż;
  • a jeśli będziesz mieć nowy pomysł, który zechcesz zrealizować, możesz to zrobić – bo wartością, w którą wierzymy, jest kreatywność.

Tego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności skutecznego docierania do ludzi i zjednywania ich sobie;
  • orientacji na osiąganie wyników;
  • elokwencji i przynajmniej elementarnej orientacji w polskich i globalnych zagadnieniach gospodarczych;
  • nienagannej aparycji oraz kultury społecznej wraz z umiejętnością swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych i spotkań;
  • pewności siebie, ambicji, pracowitości, optymizmu, pomysłowości, proaktywności, relacyjności;
  • wysokiego poziomu empatii i umiejętności wsłuchiwania się w oczekiwania rozmówcy – tak, aby doradzić mu jak najkorzystniejsze rozwiązania;
  • otwartości na uczenie się nowych rzeczy i świadomości, że to od Ciebie zależy, jak wykorzystasz to w Twojej karierze;
  • gotowości do wyjazdów;
  • Twoimi atutami będą: znajomość technik negocjacyjnych, perswazyjnych i NLP, doświadczenie w handlu, marketingu, PR lub dziennikarstwie, jak również znajomość systemów CRM – zakładamy, że elementarne zasady poruszania się po skomputeryzowanym świecie są Ci znane.

To oferujemy:

  • dostaniesz umowę o pracę, a jeśli masz inny pomysł na współpracę z nami – jesteśmy na niego otwarci;
  • będziesz funkcjonować w atrakcyjnym systemie wynagrodzeń: podstawa + prowizja za każdorazowe nawiązanie współpracy + premia miesięczna + premia roczna;
  • już od pierwszego miesiąca pracy będziesz mieć perspektywę zarobienia ponadprzeciętnych pieniędzy (jesteśmy top-payerem w naszej branży);
  • w pakiecie otrzymasz doskonalenie umiejętności w trakcie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, pod nieustanną bezpośrednią opieką Twojego osobistego managera;
  • wejdziesz na ścieżkę rozwoju i awansu zgodną z siatką stanowisk wpisaną w rozwój firmy – docelowo możesz zostać ekspertem, menedżerem ds. kluczowych klientów, szefem zespołu, a nawet dyrektorem nowego działu;
  • zaistniejesz w najważniejszych, opiniotwórczych, cytowanych tytułach medialnych w Polsce – głównie w dziennikach oraz ich portalach internetowych;
  • będziesz tworzyć prasowe i internetowe kampanie promocyjnych dla największych, najważniejszych i najciekawszych podmiotów w kraju;
  • weźmiesz udział w różnych wydarzeniach biznesowych, a w szczególności galach finałowych programu Symbol
  • dostaniesz niezbędne narzędzia pracy i pokrycie wszelkich kosztów delegacyjnych;
  • dołączysz do zespołu fajnych, dynamicznych, lubiących się ludzi w pełnej wyzwań firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • nie zabraknie Ci spotkań integracyjnych i okazji do radości, gdyż oprócz tego, że odnosimy sukcesy, lubimy także je świętować.

O nas:

Jako PubliCity Media Group jesteśmy liderem branży zaawansowanej promocji prasowej w Polsce. Nasi najwytrawniejsi redaktorzy mają blisko 20-letnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się nagłaśnianiem najważniejszych osiągnięć biznesu, nauki, samorządu i innych organizacji poprzez publikacje w prestiżowych tytułach prasowych. Wydajemy m.in. „Monitor Biznesu” w Rzeczpospolitej, „Monitor Rynkowy” w Dzienniku Gazecie Prawnej czy publikacje w Pulsie Biznesu, łącznie z portalami internetowymi w/w gazet. Jesteśmy pomysłodawcą i wykonawcą autorskiego, ogólnopolskiego programu „Symbol”.

Pomagamy zarówno takim gigantom, jak: General Electric, KGHM, Amica, Raben, Mokate, jak i setkom firm z sektora MŚP, a także uczelniom, instytutom naukowym, samorządom, firmom z branż komunalnych, szpitalom i wielu innym organizacjom. Przyznawane przez naszą kapitułę nagrody są pożądanym „berłem marketingowym” coraz szerszego grona odbiorców.

W atmosferze otwartości, kulturze szczerego feedbacku i precyzyjnej komunikacji łączymy nastawienie na wyniki z misją zmieniania świata na lepszy. Uwielbiamy to, co robimy i cały czas rośniemy.

Jeśli Twoim celem jest robienie rzeczy dużego kalibru, jeśli jesteś ambitny, błyskotliwy, elokwentny, masz chęć zarabiania sporych pieniędzy, potrafisz „sprzedać” siebie i swoje idee, nie znosisz narzekania, jesteś komunikatywny, nie obawiasz się rozmów z najwyżej postawionymi osobami w dużych organizacjach, masz postawę „da się”, chcesz, aby Twoje nazwisko pojawiało się na najważniejszych łamach tego kraju, szukasz środowiska wzrostu na wielu płaszczyznach – nasza firma jest znakomitym miejscem pracy dla Ciebie.

Zapraszamy!

/chcesz do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV na adres

kariera@monitorrynkowy.pl

Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie