Kariera

pracuj w PubliCity Media Group

Poszukujemy entuzjastycznych i utalentowanych specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu, składającego się ze sprawdzonych redaktorów i dziennikarzy z dużym, nieraz kilkunastoletnim doświadczeniem, do pracy dla jednych z najbardziej znanych marek w kraju. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości osiągania nowych wyżyn w różnych dziedzinach, takich jak digital, technologia, eventy i sprzedaż.

Społeczność jest podstawą naszej działalności. Nasza kultura odzwierciedla szeroką gamę odbiorców, którym służymy. Wierzymy w tworzenie środowiska, w którym pracownicy doświadczają poczucia przynależności, są szanowani i doceniani oraz gdzie istnieje współpraca i zaufanie w zespole. Uczciwość w miejscu pracy wzmacniana jest przez nacisk na komunikację, edukację i infrastrukturę, zgodnie z opracowanymi wartościami.

W zmieniającym się świecie mediów wiarygodność i zaufanie do naszych produktów pozostają najważniejsze. Nieustannie poszukujemy talentów, które pomogą nam przezwyciężać nowe wyzwania i znaleźć innowacyjne sposoby łączenia angażujących treści z klientami, reklamodawcami i partnerami. Głęboko wierzymy, że każdy ma potencjał, by mieć wpływ na świat. Nasze materiały, narzędzia, marki, doświadczenie i ludzie mają moc wpływania na pozytywne zmiany.
Szczegóły znajdziesz w zakładce O nas.

PubliCity Media Group zatrudnia osoby o zróżnicowanym pochodzeniu, poglądach i wizjach. Bądź sobą. Tylko w ten sposób wypełnimy naszą misję dostarczania sensownego dziennikarstwa zróżnicowanym odbiorcom.


Zamieszczamy publikacje w takich tytułach jak: “Monitor Biznesu” w Rzeczpospolitej, “Monitor Rynkowy” w Dzienniku Gazecie Prawnej, Puls Biznesu, parkiet.com, rp.pl (wraz z serwisami tematycznymi), pb.pl, bankier.pl, infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl, forsal.pl, monitorrynkowy.pl i laurinternetu.pl.

Tworzymy i dystrybuujemy treści w ramach naszego portfolio medialnego, oferując konsumentom i reklamodawcom zintegrowane usługi marketingowe, medialne i biznesowe, w tym rozwiązania cyfrowe i możliwości reklamowe.

Ponadto prowadzimy wiele programów medialnych, za sprawą których pomagamy firmom, przedsiębiorstwom, instytucjom i uczelniom wzmacniać wizerunek, zwracać uwagę potencjalnych odbiorców, a dzięki unikalnemu networkingowi – zdobywać nowe kontakty. Wierzymy, że sukcesy warto chwalić i nagłaśniać!

/chcesz do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV na adres

kariera@monitorrynkowy.pl

Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie