Gregory Hartley, Maryann Karinch – Mowa ciała

Naucz się odczytywać ukryte myśli i zamiary. Unikaj nieporozumień. Zrozum właściwie komunikat. Chroń się przed manipulacją.

Gregory Hartley, Maryann Karinch - Mowa ciała – Monitor Rynkowy

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co tak naprawdę oznacza uniesiona brew, nerwowe drganie powieki, zgarbiona postawa? Czy to naturalny wygląd twojego rozmówcy, czy jednak to coś znaczy i chce ci w ten sposób coś powiedzieć… a może właśnie nie chce powiedzieć?

W „Mowie ciała” autorzy wykorzystują autentyczne zdjęcia ludzi w bezstresowych sytuacjach, a następnie zestawiają je z innymi, pokazując te same osoby reagujące na różne rodzaje bodźców, aby zilustrować siłę mowy ciała.

Zidentyfikuj podstawowe mechanizmy komunikacji międzyludzkiej. Nie znasz kultury rozmówcy? Rozróżnij, co jest normalne, a co nie i kiedy „nienormalne” ma znaczenie. Dostrzegaj zmiany w mowie ciała.

Wydawnictwo Bellona poleca zakup książki: https://www.bellona.pl/tytul/mowa-ciala/

Podziel się:

Nastepne

Holly Black, Ted Naifeh - Mroczne sąsiedztwo. Krew

pt. wrz 15 , 2023
Elfy zwlekały przez stulecia, lecz w końcu przejęły władzę w mieście ludzi. A to oznacza, że elfowie i ludzkie istoty nie były dobrymi sąsiadami… Świat Rue się rozpada. Elfy zajęły jej miasto, spychając ludzi do roli poślednich istot. Jej dziadek odszedł, a elfowa matka triumfuje. Ojciec Rue popadł w dziwne otępienie. A jej chłopak? Dale woli dać się pożreć żywcem niż mieć do czynienia z Rue. Między ludźmi a elfami […]
Holly Black, Ted Naifeh - Mroczne sąsiedztwo. Krew – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie