Kevin van Whye – Nate plus One

Dwóch chłopców. Dwa zespoły. Zderzenie dwóch światów. Te obyczajowe, romantyczne opowieści bez trudu trafią do serca każdej nastoletniej osoby.

Kevin van Whye - Nate plus One – Monitor Rynkowy

Nate Hargraves – nieśmiały piosenkarz i autor tekstów – czeka właśnie na podróż swojego życia: wybiera się na ślub swojego kuzyna w RPA. Nagle dowiaduje się, że jego były chłopak również jest na liście gości.

Jai Patel – licealny bóg rocka – też ma kłopoty. Wokalista jego zespołu odszedł na kilka tygodni przed koncertem, który miał być wielkim przełomem w ich karierze.

Kiedy Nate ratuje sytuację, zgadzając się zaśpiewać z zespołem Jaia, on – w ramach rewanżu – zgłasza się na ochotnika, by być jego drugą połówką na weselu kuzyna. Wygląda na to, że przed chłopakami lato pełne muzyki, odkrywania siebie i romantycznego napięcia.

Co może pójść nie tak?

Wydawnictwo Jaguar poleca zakup książki: https://wydawnictwo-jaguar.pl/sklep/produkt/1035/nate-plus-one

Podziel się:

Nastepne

Brian Lumley - Wampiry! Nekroskop 2

czw. sie 17 , 2023
Życie nie kończy się odkrywa Harry Keogh. Tak samo jak nie ma końca jego walka ze straszliwym złem – wampirami. Umarli żyją w świecie własnych umysłów, ich myśli może poznać i wyrazić jedynie Harry Keogh – Nehroskop. Talent Harry’ego jest jednak również jego przekleństwem – poznaje myśli nie tylko zmarłych, zwykłych ludzi, ale także nieumarłych potworów. A ich myśli są absolutnie nie do pomyślenia. Matka Juliana Bodescu zemdlała przy grobie […]
Brian Lumley - Wampiry! Nekroskop 2 – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie