Lipcowe nowości Monolith Video

Córka

Lipcowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Zdobywczyni Oscara Olivia Coleman („Faworyta”) oraz Jessie Buckley („Siła marzeń”), Dakota Johnson („Suspria”) i Ed Harris („Godziny”) w znakomitym, nominowanym do trzech Oscarów debiucie reżyserskim Maggie Gyllenhaal.

Profesor włoskiej literatury Leda Caruso (Olivia Colman) przyjeżdża na grecką wyspę, by w samotności, cieple i spokoju naładować baterie. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z okolicznych willi. Uwagę Ledy przyciąga przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą kilkuletniej córki. Intensywne obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia z przeszłości i widma decyzji, których nie można cofnąć.

Zielony Rycerz. Green Knight

Lipcowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”), Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”) i Joel Edgerton („Loving”) w filmie Davida Lowery, wizjonerskiego twórcy świetnie przyjętych „Ghost Story” i „Gentleman z rewolwerem”.

Niespodziewane przybycie tytułowego Zielonego Rycerza na zamek Camelot zakłóca świętowanie Bożego Narodzenia na królewskim dworze. Gigantycznej postury, szmaragdowoskóry nieznajomy rzuca wyzwanie królowi Arturowi i jego rycerzom. Odpowiada na nie Sir Gawain, młody i porywczy siostrzeniec Artura. Pojedynek z tajemniczym olbrzymem, któremu niestraszne jest nawet pozbawienie go głowy, okaże się dla śmiałka ostatecznym sprawdzianem charakteru, odwagi i prawości.

Najemnik

Lipcowe nowości Monolith Video – Monitor Rynkowy

Gwiazdorska obsada – Chris Pine („Wonder Woman”, „Star Trek”, „Aż do piekła”), Ben Foster („Ocalony”, „3:10 do Yumy”, „Alpha Dog”) oraz Kiefer Sutherland („24 godziny”, „Pompeje”) w najnowszym filmie Tarik Saleha, reżysera „Westworld” oraz „Morderstwa w hotelu Hilton”.

Po zwolnieniu z amerykańskich sił specjalnych James Harper (Chris Pine) zostaje bez środków do życia. Aby spłacić długi i zapewnić byt swojej rodzinie dołącza do prywatnej organizacji wojskowej. Gdy wraz z elitarnym zespołem udają się do Berlina, aby rozwiązać sprawę tajemniczego wirusa, sprawy zaczynają się komplikować. James niespodziewanie zostaje sam, a lista tych, którzy polują na jego życie, ciągle się powiększa. Mężczyzna musi przetrwać w obcym kraju i odkryć motywy tych, którzy go zdradzili.

Podziel się:

Nastepne

W ciągu miesiąca ropa staniała o 15 proc. Koniec roku może przynieść powrót do zwyżek cen

wt. lip 12 , 2022
Od miesiąca ceny ropy naftowej spadają, a wraz z nimi ceny paliw w polskich rafineriach i na stacjach benzynowych. Jednak już jesienią możliwy jest powrót tendencji wzrostowej. Wszystko przez sankcje nałożone na surowce z Rosji  i niewiadomą związaną z dalszą polityką OPEC. Na razie dzięki recesyjnym sygnałom z globalnej gospodarki rynki spodziewają się osłabienia popytu i ceny nieco spadły. Jednak gdy jednocześnie wejdą w życie sankcje i zacznie się zima, sytuacja może się zrobić napięta. Cena teksańskiej ropy WTI (europejska Brent jest o kilka […]
W ciągu miesiąca ropa staniała o 15 proc. Koniec roku może przynieść powrót do zwyżek cen – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie