Powraca Kongres MIT Sloan Management Review Polska. Czwarta edycja już w maju

Kolejna odsłona największego wydarzenia technologiczno-biznesowego w Polsce odbędzie się 11-12 maja w interaktywnej formule online. Na uczestników IV Kongresu MIT Sloan Management Review Polska czekają wystąpienia ze światowymi ekspertami pełne praktycznej wiedzy, studiów przypadków, wyników badań i prawdziwych przykładów sukcesów firm.

fot. pixabay.com

Kongres MIT Sloan Management Review Polska odbędzie się 11-12 maja 2022 r. w formule online. To już czwarta edycja wydarzenia, co potwierdza rosnące zainteresowanie polskich przedsiębiorców praktycznym wykorzystywaniem technologii w biznesie. Wydarzenie jest przeznaczone zarówno dla pasjonatów technologii w biznesie, jak i osób, które nie są specjalistami w tej dziedzinie, ale szukają inspiracji, konkretnych rozwiązań i wskazówek, jak je wdrożyć. Na kongresie zostaną przedstawione autentyczne przykłady sukcesów biznesowych, studia przypadków i wyniki badań.

Najnowsza edycja została opatrzona hasłem „Rozmawiamy o technologiach językiem biznesu”, co oznacza, że zaproszeni eksperci będą mówić o  najnowszych technologiach z perspektywy przedsiębiorców, prezesów dyrektorów i menedżerów – ich językiem i uwzględniając ich aktualne potrzeby. „Unikamy technicznego żargonu, trudnego do zrozumienia dla osób zajmujących się prowadzeniem firmy czy zarządzaniem zespołem lub danym obszarem w organizacji. Chcemy, aby uczestnicy wynieśli z kongresu praktyczną wiedzę i gotowe narzędzia” – mówią organizatorzy wydarzenia.


Dwie ścieżki tematyczne: Technology oraz Digital Leadership

Zarządzanie cyfrową transformacją wymaga od liderów nie tylko wiedzy o innowacjach technologicznych i ich wpływie na biznes, lecz także nowych umiejętności przywódczych. Dlatego organizatorzy kongresu przygotowali dwie ścieżki tematyczne: Technology i Digital Leadership.

Pierwszy ścieżka – Technology – skupi się na trendach technologicznych, nowych rozwiązaniach dla biznesu i ich praktycznemu zastosowaniu. Eksperci poruszą tematy związane z bezpieczeństwem cyfrowym, wyzwaniami z obszaru hiperautomatyzacji, rozwoju ekologicznych technologii czy też rosnącemu znaczeniu metaverse w kontekście interakcji społecznych.

Natomiast wystąpienia w ramach ścieżki Digital Leadership zostaną poświęcone przywództwu i zarządzaniu w cyfrowej rzeczywistości. Prelegenci zastanowią się, jak będzie wyglądała przyszłość miejsca pracy i jak cyfrowa transformacja wpłynie na kulturę organizacyjną firm. Podzielą się też wskazówkami w obszarach wymagających kompetencji miękkich, np. jak przygotować pracowników do cyfrowej transformacji oraz jak dbać o relację klientem w środowisku nowoczesnego e-commerce.


Kto wystąpi na kongresie?

Podczas IV Kongresu MIT Sloan Management Review Polska wystąpią światowi i polscy eksperci, którzy na co dzień współpracują z największymi firmami i topowymi ośrodkami badawczym. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in.:

  • Paul Cheek, przedsiębiorca, nauczyciel przedsiębiorczości, software engineer, wykładowca, MIT Sloan School of Management;
  • Pim de Morree, współzałożyciel, Corporate Rebels;
  • Devin Cook, zastępca dyrektora, MIT Initiative on the Digital Economy (IDE);
  • Aleksandra Przegalińska, futurolog Akademia Leona Koźmińskiego,
  • prof. dr hab. Dariusz Jemielniak, futurolog i socjolog, Akademia Leona Koźmińskiego);
  • dr Neil Thompson, konsultant, MIT’s Computer Science and Artificial Intelligence Lab oraz Initiative on the Digital Economy.

Dla uczestników kongresu przygotowano możliwość bezpłatnego udziału w ramach pakietu Basic (transmisja online na żywo i tłumaczenie symultaniczne) oraz płatne pakiety z dodatkowymi korzyściami i aktywnościami – pakiety Standard, Premium i VIP. Do 31 marca można skorzystać z oferty Early Bird i kupić je taniej.

Szczegóły i rejestracja na kongresonline.mitsmr.pl/

Podziel się:

Nastepne

Mazowsze chce zaostrzyć uchwałę antysmogową. Na jej kształt może wpłynąć wojna w Ukrainie

wt. mar 15 , 2022
Nowa uchwała antysmogowa, nad którą pracują władze Mazowsza, ma przyspieszyć eliminację źródeł ciepła związanych z niską emisją w Warszawie oraz w tzw. wianuszku, czyli powiatach okalających stolicę.  Od 2023 roku użytkowanie tzw. kopciuchów będzie zakazane, ale na tempo wymiany pieców może wpłynąć wojna w Ukrainie. – Może się okazać, że prace na uchwałą zostaną czasowo wstrzymane do momentu wyjaśnienia sytuacji, tak żeby też znalazł się w niej harmonogram realny do wdrożenia – mówi Marek Pszonka, członek zarządu Mazowieckiej Agencji […]

Polecamy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie