Wzrost połączeń regularnych w Porcie Gdynia

Nowe połączenie morskie między Portem Gdynia, a terminalem DB World London Gateway

Wzrost połączeń regularnych w Porcie Gdynia – Monitor Rynkowy

Operator logistyczny Unifeeder uruchamia kolejne, regularne, cotygodniowe połączenie morskie między Portem Gdynia, a terminalem DB World London Gateway. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na konteneryzowane rozwiązania E2E do i z Wielkiej Brytanii. Unifeeder jest spółką świadczącą usługi transportu kontenerowego na terenie Europy Północnej i Południowo-Zachodniej.

Nowe połączenie potwierdza dobrą kondycję Portu Gdynia, który pomimo ogromnych wyzwań, zakończył 2020 r. ze wzrostem – 2,9% w stosunku do 2019 r., a wzrost w przeładunkach kontenerów wyniósł 0,9% r/r.

Kolejne regularne połączenie jest dowodem na niesłabnące zapotrzebowanie na transport skonteneryzowany oraz konieczność rozbudowy infrastruktury portowej. Port Gdynia w tym celu realizuje inwestycję związaną z budową Portu Zewnętrznego.

Podziel się:

Nastepne

Frank Tallis - Jak przestać się martwić

czw. mar 4 , 2021
Masz skłonność do zamartwiania się? A może czasem czujesz się zmartwiony bez żadnej wyraźnej przyczyny? I to akurat wtedy, kiedy chciałbyś zaznać chwili spokoju… Martwienie się to coś zupełnie naturalnego – jest jak alarm, który daje ci znać, że powinieneś uporać się z jakimś problemem. Zdarza się jednak, że wymyka się spod kontroli, nie pozwala spać, odbiera radość życia i źle wpływa na zdrowie. Dzięki tej książce poznasz praktyczne i […]
Frank Tallis - Jak przestać się martwić – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Laur Internetu

Wybierz Polskie