Ben Aaronovitch – Rzeki Londynu

Pierwszy tom bestsellerowego cyklu o magicznym Londynie, który pokochali czytelnicy na całym świecie.

Ben Aaronovitch - Rzeki Londynu – Monitor Rynkowy

Peter Grant, młody funkcjonariusz londyńskiej policji, marzy o zostaniu detektywem. Jednak po odebraniu zeznań świadka, który okazał się… duchem, Grant zwraca na siebie uwagę detektywa Thomasa Nightingale’a zajmującego się przestępstwami związanymi z wszelkimi przejawami niesamowitości.

Tak zaczynają się jego przygody w pełnym magii mieście, w którym duchy, bogowie i wampiry żyją tuż obok zwykłych mieszkańców, a pradawne zło powraca wraz z falą dziwnych, brutalnych morderstw.

Rzeki Londynu to niesamowita i dowcipna podróż w świat magicznych przygód, czarujących postaci i kryminalnych zagadek, która nie pozostawi obojętnym żadnego czytelnika.

Wydawnictwo Zysk i S-ka poleca zakup książki: https://sklep.zysk.com.pl/rzeki-londynu.html

Podziel się:

Nastepne

Annie Garthwaite - Cecylia

pon. lip 3 , 2023
Rok 1431 to dla kobiety niebezpieczny czas na bunt. Bunt? To słowo jest jak iskra, można wzniecić nią pożar albo zgasić ją palcami. Ona decyduje się rozniecić ogień. Anglia od kilkudziesięciu lat toczy wycieńczającą wojnę z Francją. Tymczasem w kraju żądni władzy i skorumpowani członkowie wielkich rodów feudalnych manipulują coraz słabszym i popadającym w szaleństwo królem. Rozpoczyna się wieloletnia walka o tron Anglii między dwiema liniami rządzącej dynastii: Lancasterami (mającymi […]
Annie Garthwaite - Cecylia – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie