C.L. Taylor – Wrobiona

Kobietę, której odebrano wszystko, co kochała, stać na bardzo wiele. A pięć lat w zamknięciu wystarczy, by ofiarę zamienić w drapieżnika. Najwyższy czas wyrównać rachunki.

Pięć lat temu Olivia Sutherland została skazana za spiskowanie w celu zamordowania męża. Teraz, gdy wreszcie jest wolna, ma trzy cele: naprawić relacje z nastoletnią córką, odzyskać dobre imię i zdemaskować swojego męża – mężczyznę, który ją wrobił.

Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by zrealizować swoje zamiary? I jak daleko posunie się jej mąż, aby ją powstrzymać?

Okazuje się, że jego kłamstwa sięgają głębiej, niż Olivia mogłaby sobie wyobrazić.

I tym razem to nie jej wolność jest zagrożona, ale jej życie…

Wydawnictwo Albatros poleca zakup książki: https://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazki/wrobiona/

Podziel się:

Nastepne

Laura Sebastian - Korona z kości

czw. sie 3 , 2023
Porywająca opowieść o trzech księżniczkach i przeznaczeniu, dla którego się urodziły: uwodzeniu, podbojach i koronie. Cesarzowa Margaraux miała plany co do swoich córek od dnia ich narodzin. Księżniczki Sophronia, Daphne i Beatriz zostaną królowymi. A teraz, w wieku szesnastu lat, każda z nich musi opuścić ojczyznę i poślubić swojego księcia. Piękne, inteligentne i skromne dziewczyny wydają się być idealnymi pannami młodymi. I tylko cesarzowa wie, że ich niedocenianie jest poważnym […]

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie