Forum Paliw Gazowych

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej Edycji Forum Paliw Gazowych, która będzie się w dniach 24-25 kwietnia 2024 roku w hotelu Mercure Warszawa Centrum w Warszawie. Wydarzenie to jest wspólnym przedsięwzięciem Polskiej Organizacji Gazu Płynnego oraz Information Market S.A. Przypominamy, że jeszcze do 25 marca macie Państwo okazję skorzystać z niższej stawki przedsprzedażowej konferencji.

Znikomy wpływ na środowisko, bezpieczeństwo dostaw i dostępność cenowa to kluczowe wymagania stojące przed nowoczesnym źródłem energii. Zmienna sytuacja geopolityczna oraz konieczność realizacji kolejnych kroków w drodze do neutralności klimatycznej Europy zmuszają użytkowników do świadomego podejmowania decyzji w zakresie wyboru optymalnego źródła energii. Podczas tegorocznego Forum wraz z znakomitymi gośćmi będziemy dyskutować na te tematy, kształtujące dziś otoczenie sektora gazu płynnego. W gronie prelegentów Forum znajdują się przedstawiciele World Liquid Gas Association, Liquid Gas Europe Oberon Fuels Inc., Argus Media, Negmar LPG czy Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami.

Forum Paliw Gazowych – Monitor Rynkowy

Forum Paliw Gazowych to wydarzenie, podczas którego spotkają się dystrybutorzy LPG, firmy logistyczne, producenci zbiorników, wyposażenia i armatury dla sektora paliw płynnych oraz przedstawiciele administracji. Tematyka konferencji jest odzwierciedleniem realnych wyzwań stojących przed sektorem gazu płynnego, a w programie m.in.:

  • Czym żyje świat LPG?,
  • Wyzwania logistyczne z perspektywy Europy Środkowej, 
  • Konsekwencje europejskiej polityki klimatycznej dla branży LPG, 
  • SNG szansą na rozwój segmentu przemysłowego LPG. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży w tegorocznej edycji Forum pojawiła się nowość – Strefa Wystawiennicza. Stanowi ona dodatkową możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, która daje firmom z branży paliwowej szansę prezentacji swoich produktów i usług, z którymi mogą dotrzeć skutecznie do swojej docelowej grupy odbiorców.

Tradycją konferencji jest również prezentacja Raportu Rocznego POGP, który zawiera najnowsze dane dotyczące polskiego i światowego rynku LPG, a także podsumowanie zagadnień ważnych dla branży w 2023 r, takich jak: krajowe priorytety rozwoju sektora gazu płynnego w obliczu sankcji na gaz płynny z Rosji; wpływ polityki europejskiej na rynek LPG oraz perspektywy rozwoju sektora płynnych biopaliw gazowych. 

Forum Paliw Gazowych to najważniejsza dla branży LPG konferencja pierwszej połowy 2024 roku w Polsce. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 200 gości z Polski i zagranicy, reprezentujących najważniejsze podmioty na rynku gazu płynnego. Wszelkie informacje na temat agendy tegorocznego spotkania oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie wydarzenia. Rejestracja do 25.03 zapewnia promocyjną cenę uczestnictwa.

Podziel się:

Nastepne

Żaneta Pawlik - Za zasłoną milczenia

śr. mar 20 , 2024
Emocjonująca opowieść o odwadze, pojednaniu i sile, by zacząć od nowa. Klara, po dziesięciu latach posługi, poruszona śmiercią swego brata, opuszcza zakon. Dorota, skazana za zabójstwo męża, wnioskuje o zwolnienie warunkowe. Obie kobiety, wyrzucone poza nawias społeczny, po latach w zamknięciu, rozpoczynają nowe życie. Tymczasem świat, jaki pamiętają, przestał istnieć, a trudne przeżycia, których doświadczyły za murami, zostawiły blizny. Losy Klary i Doroty splatają się w dramatycznych okolicznościach. I choć […]
Żaneta Pawlik - Za zasłoną milczenia – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie