Francesca Flores – Wampirzyca i wiedźma

Ava i Kaye to najlepsze przyjaciółki… a przynajmniej były nimi do pewnej nocy dwa lata temu, kiedy wampiry przebiły się przez magiczną barierę chroniącą miasto. Podczas ataku zginęła mama Kaye, a Ava została zmieniona w wampira.

Francesca Flores - Wampirzyca i wiedźma – Monitor Rynkowy

Teraz Ava żyje w zamknięciu, pod opieką matki, która potrzebuje jej magii, i okrutnego ojczyma. Dziewczynie wydaje się, że jedyną szansą na godne życie jest ucieczka do lasu, gdzie być może zdoła dotrzeć do nieśmiertelnej królowej wampirów. Problem w tym, że w tej drodze do wolności pomóc jej może tylko Kaye – Kaye, która ukończyła trening na wiedźmę Płomienia i jest gotowa zabić każdego krwiopijcę, którego spotka.

Łowczyni zgadza się wesprzeć Avę w podróży przez las, licząc na to, że uda jej się przechytrzyć dawną przyjaciółkę. Żadna z nich nie zdaje sobie jednak sprawy, co czeka je po drodze… I że jedną z tych niespodzianek może być miłość.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka poleca zakup książki: https://www.proszynski.pl/product/wampirzyca-i-wiedzma

Podziel się:

Nastepne

Przyszłość to ekologiczne osiedla

wt. wrz 26 , 2023
W Pile odbył się V Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa organizowany przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Wydarzenie połączone zostało z 25-leciem Pilskiego TBS Sp. z o.o. oraz galą konkursu Inwestycja Roku, podczas której ogłoszono zwycięzców.  Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa to ogólnopolska konferencja poświęcona zagadnieniom dotyczącym mieszkalnictwa i związanym z nim szeregiem rozwiązań dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce, na stałe wpisaną w kalendarz wydarzeń Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Tegoroczny Kongres w całości poświęcony był […]
Przyszłość to ekologiczne osiedla – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie