Jakub Król – Łowca

Wadim Brodzki, nieszablonowy krakowski policjant o ukraińskich korzeniach, znajduje się na rozdrożu: podczas ostatniej sprawy, którą się zajmował, doszło do śmierci jego kolegi.

Jakub Król - Łowca – Monitor Rynkowy

Brodzki rozważa zakończenie policyjnej kariery, kiedy przy ciele brutalnie zamordowanej kobiety zostaje odnaleziony wisiorek, który nosiła jego zaginiona przed laty siostra.

Wiele wskazuje na to, że policja ma do czynienia z seryjnym mordercą, ale wszyscy uwikłani w sprawę wydają się mieć coś do ukrycia. Wadimowi coraz trudniej jest poruszać się w sieci kłamstw. Żeby odkryć prawdę, musi wrócić do miejsca, gdzie się wychował, do zagubionego w Bieszczadach Wilczego Gardła.

To, co odkryje, zachwieje wszystkim, w co wierzył.

Wydawnictwo Filia poleca zakup książki: https://www.empik.com/lowca-kuba-weiss,p1392875357,ksiazka-p?qa=%C5%82owca&ac=true

Podziel się:

Nastepne

Piotr Borlik - Boska proporcja

czw. sie 31 , 2023
Matka to skarb, a miejsce skarbu jest głęboko pod ziemią. W zamkniętej dla zwiedzających palmiarni parku Oliwskiego zostają znalezione zaaranżowane, w sposób równie makabryczny jak piękny, zwłoki dziewczyny. Człowiek odpowiedzialny za remont obiektu znika, a na miejscu zbrodni jako jeden z pierwszych pojawia się Robert Mazur – zabójca po wyroku będący pod stałą kontrolą terapeuty. Sprawę bada komisarz gdańskiej policji Agata Stec, której alkohol, kac i pobudka w obcym łóżku […]
Piotr Borlik - Boska proporcja – Monitor Rynkowy

Nasze programy medialne:

Symbol

Siła

Wybierz Polskie